Boron 3mg Veg Capsules

1 050 Lekë
Bor 3 mg, mineral aktiv i cili ofron suport per kockat dhe strukturat e tyre.
Disponibiliteti: Ne gjendje
  • Për kocka më të forta
  • Bashkëvepron me kalciumin dhe magnezin

Bori është një mineral aktiv që ka efekt tek kalciumi, magnezi dhe metabolizmi fosforik. Ai është i njohur për suportin e kockave dhe strukturave të tyre.

Përdorimi: Merrni 1 kapsulë cdo ditë të shoqëruar me ushqim.

Paketimi: 100 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

Bor  (nga boroglukonat kalciumi)

3 mg

*

Përbërës tjerë: Miell orizi, xhelatinë, acid stearik (origjinë bimore)

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ALDA _FIERFIER,LGJ'KASTRIOTI'696433058
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci Irma Prifti 2L. Skender Libohova Rr. Misto Mamo Lushnje035226413, 0697240613
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.