B-12 InstantEnergy packets 2000 mcg

2 500 Lekë
Bustina me veprim te shpejte qe permbajne tre forma B-12, B kompleks, Co-enzima, krom dhe kreatine.
Disponibiliteti: Ne gjendje
  • Tre forma B-12 për përthithje optimale duke përfshirë Co-enzima, B-kompleks, Krom dhe kreatinë
  • Praktike dhe me veprim të shpejtë

Tani me vitaminën B-12 InstantEnergy nga NOW® është më e thjeshtë se kurrë për të marrë energji dhe për të qëndruar në formë, i përqëndruar dhe i furnizuar me energji gjatë ditëve të ngarkuara. Kjo formulë perfekte dhe e balancuar tejkalon gjithë hamendësimet e tjera për të qëndruar me energji, duke na furnizuar me një përzierje nga përbërësit më me benefite në njw formulë të vetme dhe të thjeshtë.

Përdorimi: 1 bustinë cdo ditë.
Mund të përzihet me ujë, lëng ose pijen tuaj të preferuar ose të konsumohet direkt.

Paketimi: 75 bustina

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

Tiaminë

1.5 mg

100 %

Niacin (Vitaminë B3 si Niacinamide)

20 mg

100%

Riboflavin (Vitaminë B2)

1.7 mg

100%

Vitaminë B6 (si HCl Piridoksine)

2 mg

100%

Acid Folik

400 mcg

100 %

Krom (nga kromium picolinate)

60 mcg

50%

Acid Pantotenik (Vitamin B5)

30 mg

300%

Monohidrat kreatine

250 mg

*

Vitamin B-12 (si Cianokobalamin, Metilkobalamin dhe Dibenkozide)

2

33,333%

Përbërës tjerë: Xylitol, maltodekstrine orizi, acid citrik, celulozë, shije natyrale qitro dhe silic. Përmban sojë.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Pharma Egnatia AlketiKavaje Bulevardi Josif Budo0698771101
FARMACI GJERMANE_ELBELBASAN0693213844
FARMACI MATADurres0682078231
FARMACI BESJONA_TRPrane Freskut _TIRANE697414463 / 0673740870
DEA ONE SHPKTirane Rruga Myslym Shyri pll nr 56/20696415464 / 0672166172
FARMACI JULI PATOSFier,Patos,Lgj"1 Maji",Rr "koli Marku",Obj 6/60693864030
FARMACI SUELA DURRESDurres0692255499
FARMACI EUROFARMA Tirane Tirane D. Bosko0697801275
FARMACI FATJONA VLOREVLORE0694737049
Farmaci Dani_TRRr A Z Cajupi Pall 20_Tirane694581099
FARMACI ERIONI TRKamez_Tirane0682043077
FARMACI CALLIKU SHIJAK DURRES692050515
FARMACI ITALFARMA ELElbasan0693370243
FARMACI NILA DURRESDURRES692939476
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI NECKA_SRLagja Nr.3 Sarande0686764177 , 0693052980
FARMACI DITE NATE 3_TR TIRANE,Rr"DIBRES"692948817/ 0699853336
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.