Acai Lemonade Slender Sticks

1 240 Lekë
Bustina per limonade me shije Acai. 100% natyrale.

- Vetëm 15 kalori për bustinë

- E pasur me vitamina antioksidante A, C, E

- 50% ose më shumë nga 8 vitamina ditore

- Me 10 super fruta

- Pa shije artificiale

- Pa konservante

- Pa sheqer

Përdorimi: Hidhni një bustinë në një shishe me ujë dhe pijeni si limonadë.

Paketimi: 12 Bustina

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.