Cranberry Cyst pocket drink

1 400 Lekë
Bustina te lengshme me shije molle te kuqe, kunder infeksioneve ne aparatin urinar dhe uro-genital, me baze Boronice te kuqe, Uva ursina, Verga e Arte dhe Caj jeshil.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Bustina të lëngshme me shije molle të kuqe, kundër infeksioneve në aparatin urinar dhe uro-genital, me bazë Boronicë të kuqe, Uva ursina, Verga e Artë dhe Caj jeshil. Ekstrakti i Boronicës favorizon mirëfunksionimin e rrugëve urinare dhe drenimin e likideve trupore. Uva ursina dhe Verga e Artë, përmirësojnë funksionimin e rrugëve urinare dhe mbrojtjen e organizmit kundër faktorëve të jashtëm. Caji jeshil favorizon drenimin e likideve të tepërta.

Përdorimi: 1 bustinë në ditë pas vaktit. Mund të konsumohet sic është ose i holluar me ujë. Në rast infeksioni këshillohen 2-3 në ditë.

Paketimi: 16 bustina x 20 ml

Boronicë e kuqe e.s. tit. 30%

133,5 mg

Uva ursina e.s. tit. 20%

100 mg

Verga e Artë (ekst. hidroglicerik)

100 mg

Caj Jeshil (ekst. hidroglicerik)

100 mg

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, Gluten, Sheqer të shtuar.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI DITE NATE 2 Tirane Tirane Rruga Sulejman Delvina_St.Dinamo692948817/ 0694435298
FARMACI WEST Sh.p.k(GARDA) TIRANEGarda E Republikes TIRANE692023111
FARMACI Dite Nate Zog i ZiZogu i ZI TIRANE692512558/ 0697819239
FARMACI EDEN TIRANEZogu i zi TIRANE0694255869
FARMACI JORA_TRRr.Shkelqim Fusha_Q.Kristal_TIRANE699693169
FARMACI LEO FARMATirane0692642920
FARMACI ZALMER_KorceBilisht-Korce694588759
FARMACI ELIDA CALI SRSARANDE HIMARE692636344
FARMACI MELA TIRANERruga Qamil Gurakuqi TIRANE698754994
FARMACI TOP PHARMA Tirane Tirane RR"5 MAJI', QENDRA CONCORD 0672420281 , 0696366714
FARMACI IDIALTirane042243844
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI ISAKU_DRPLAZH,DURRES0693803367
FARMACI FLORITirane0672000707
FARMACI FELIX Tirane Tirane Rr.IRFAN TOMINI0696707356
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI MISHELDURRES0674044040
FARMACI PLUSTirane682257704 ,0697110170
FARMACI AGOLLI_TRTIRANE, PRAN ASTIRIT 0694273068
FARMACI FATJONI_TRTEK KMY_TIRANE45200130 ,0698339994
Farmaci MEDIGREEN_(Bio plus) Tirane Tirane Rr Vllazen Huta God Nr 60692044817
FARMACI EUROFARMA Tirane Tirane D. Bosko0697801275
FARMACI LELATirane0685578126 , 02356044
FARMACI FarmaXHEK_FRFIER34231400
Farmaci SEFAFier Lagjja 15 Tetori Rruga Mico Papuciu0696583432
FARMACI DAJATirane0692654644
FARMACI SETI TIRANETirane0692238973
FARMACI BLLOKU_TRRR "SAMI FRASHERI",TIRANE0692430604 ,042363132
M & SONS Tirane Tirane Rr. Lord Bajron,Njesia Bashkiake Nr.110677186344 , 0683680681
FARMACI KAMEL FARMA Tirane (Laprak)Tirane Laprak676008703
FARMACI ESI-FARMTirane0694844018
FARMACI MATADurres0682078231
FARMACI ARLINDA TIRANEMedreseja Tirane682141442 / 0696350461
Farmaci ORANGE 003 FARMACI SHPKTirane, Rruga 3 Deshmoret , objekti 3/3 shk 3 0675982813, 0692209778
FARMACI ROMA 2017_TRTIRANE, Rr"Islam Alla"Pll 4/86,kt l 0682069393
FARMACI DITE E NATE_TRUshtari i Panjohur-TIRANE692425782/ 0695291361
FARMACI LIKATirane042241003
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
FARMACI JONAPHARMA_SHK SHKODER
FARMACI DALIPI DRDurres686261268
FARMACI XHENITirane0692396130
FARMACI ALAN Tirane Tirane SAUK0676027588
Farmaci Endri 2Rr.Ali Demi Njesia Bashkiake nr.1 Tirane0699976077 ,0693577133
FARMACI BLIRITirane0682030025
FARMACI NR 1_Don BoskoRr.Don Bosko_Tirane0693786953 , 044819730
FARMACI XHENATirane0697563638
FARMACI DR. PHARMACY(ANDRI CABELI)Prane Kopshtit Zoologjik,RR"Shyqyri Brari"Tirane0695792505 , 0675789663
FARMACI SELVIA_TRTIRANE0697480772
FARMACI LE-DA Tirane Tirane UNAZA E RE686417109
FARMACI TANJA DURRESDurres682626260
FARMACI ELIO (Eljon Zekaj)Rruga Reshit Collaku Tirane0672225555
FARMACI HOBDARITirane0693432678
Farmaci PharmaJonRr. Kavajes Pallati 55 shk 1 ap 1 Tirane0674666070
FARMACI DUKA TIRANERr. Irfan Tomini_TIRANE2273223 , 0692797737
FARMACI FARMAIDEATirane696195202
FARMACI VIOLA 2Tirane0689036318
FARMACI MALVINA TIRANEUnaza e re TIRANE0675243933
Farmaci NOEL _TR (Kashar)Tirane,Kashar,rr Aleksandri i madh0696785460
FARMACI ROMA DurresPerballe Flag ship centre Durres695442044
FARMACI FATJONA VLOREVLORE0694737049
Farmaci XhuSiTirane,Rruga Ramazan Demneri ,njesia nr50694574555
FARMACI KLOE TRTIRANE0692320355
FARMACI GRADICA Tirane Tirane BLV"Blu",KAMEZ0674639661
Farmaci Orange farmaci 009Tirane,lagjja 4 ,Rr Myslym Keta ,godina 214/30693790145
FARMACI MARSIDA SHShkoder
FARMACI WENDITirane0673138822
FARMACI INA CELA TIRANEYzberisht TIRANE0692213639
FARMACI JONA_LULushnje0695747362
FARMACI EVERGREENRruga Mujo Ulqinaku_Fier0692125021
FARMACI LIVIDA 1Tirane0695545372
FARMACI REJ_VelipojeShkoder-Velipoje
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
Farmaci Silva TIRANEPrane Kopshtit Zoologjik TIRANE0692390029
FARMACI GJOCITirane0696509999
FARMACI BIO PLUS SHPKTIRANE04 2376853
Farmaci DITE E NATE (Rr Elbasanit)Tirane Rr Elbasanit Kulla park gate kt 10692948817/ 0696134810
Farmaci GREKO - FARMA FETOTirane Rr Qemal Stafa pll CELA Ap 290692433336
FARMACI VITALITE_TRTirane,Rr"Ali Demi",Hyrja 1,Ap 3 0696558740
FARMACI VIRNADurres
FARMACI LEKLI 2 TRTIRANE
FARMACI ROMA ELBElbasan0693637216
FARMACI MORENA Tirane Tirane TEK UNAZA E RE 0692590192
FARMACI ELSONA TACI_FIERFIER698244562
FARMACI NECKA_SRLagja Nr.3 Sarande0686764177 , 0693052980
FARMACI FARIA TIRANEKAMEZ TIRANE0694400705
FARMACI RIALFATirane0697695484
FARMACI NACIONALTirane0688408616
Farmaci GENIUS LAB SHPKTirane Rruga Kavajes0693525520/0693033164
FARMACI VITALPHARMA Tirane Tirane KOMUNA E PARISIT694617273
FARMACI GURGA RR.ELBTIRANE Rr"Mihal Grameno"pll4,shk 5 .ap 2042371399
FARMACI BIO FARMA Tirane Tirane Pol Qendrore 9 Katshet0694067704 , 0696733713
FARMACI PETAL FARMA TIRANETIRANE0694008900
FARMACI SUELA DURRESDurres0692255499
FARMACI NERSI FARMA PORCELAN - TIRANE0672583037
FARMACI GENTI Tirane 21 DHJETORI Tirane0672089323
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI BETA (kodra e diellit)TRK Diellit-Tirane0696553256
FARMACI Albana Shakaj(Ejona)Tirane0692031031
Farmaci ED PHARMA Tirane Tirane Rruga Dibres, PallatiTower Bridge 3, Kati 10694647764 ,0682181194
FARMACI FLUTURATirane0697574708
FARMACI JON TRIsh Blloku-Tirane0695832940
FARMACI ALGO FARMA TIRANEKomuna e Parisit TIRANE0698738377
FARMACI Dorina ShamoRr. Bajram Curri Tirane0695653702
FARMACI Nr.9 Plus (ANISA)-VloreVLORE0699737727
Farmaci Gjermane-2 Tirane Tirane Blloku Gintash_Laprake693938310 ,0695231885
FARMACI DOPPEL HERZ TIRANEPrane 21 Dhjetorit TIRANE
FARMACI AMELIATirane0682051408
FARMACI MELA FARMA_TRTIRANE E RE, PRANE UJESJELLSIT 42210027 ,0692609941
FARMACI Alda ShalaDurres Lagj. Nr8 Rr. Alexander Goga Kati 10676361933
Farmaci IVATirane Rr. Mihal Grameno pll 13shk3 kt 1 ap 410693924196
FARMACI DITE NATE 3_TR TIRANE,Rr"DIBRES"692948817/ 0699853336
FARMACI EGIAN 1_TRTIRANE0675854266 ,0695226801
FARMACI ALTEA Tirane Tirane Komuna e Parisit0672078551
FARMACI SHEHUTirane0672071010
FARMACI ALVIT (Vjollca Koco) Tirane Tirane Rr."Kom Parisit", Kompl KIKA0699135260
FARMACI A&G Tirane Tirane ISH-EKSPOZITA0692031022
FARMACI BETA _K. ParisitKom Parisit-TIRANE 0694890175
FARMACI UNIVERS XHONAElbasan0693693841
FARMACI REITirane0682384173
FARMACI MEGI_ELELBASAN0694484914
FARMACI NOEL Tirane Tirane Prane Diplomat-20693397839
FARMACI AGIMI 2 - TIRANETIRANE0675668755, 2422955
FARMACI MARS FARMA ELBASANELBASAN692940437
FARMACI MATA 2_DRL.13 Rruga"PAVARSIA"Plepa Durres0682599458
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
FARMACI CALLIKU SHIJAK DURRES692050515
FARMACI FARMA ELDRI TIRANEBlloku Gintash,Laprak TIRANE0695505377
FARMACI FARMA 2000_FIERFIER692134692
FARMACI BORA Tirane Tirane Perb Pirro Mani Ali Demi042378370
Farmaci DODA Tirane Rruga Ndreko Rino Nr 7 0682218104, 0683024536
FARMACI XHULIO_VLOREVLORE
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
FARMACI ADRI_FIERFIER692743448
FARMACI VERDETirane042254651
FARMACI LEDIA_VLVLORE
FARMACI RISTOTirane0695758202
FARMACI ANILA_FRLagja 1 Maji_Fier695147247
FARMACI ORIENTirane0692054446
FARMACI INEATirane
FARMACI ORNELA_TRPerballe KMY-se Tirane
FARMACI ANA 12_TRTirane0697735068
Farmaci DIELLRr. Don Bosko, Nd. Zona kad 8330 Tirane0696260916
Farmaci PharmanexTirane , Rruga e Qelqit0695247777
Farmaci PHARMA 13Tirane Kashar Yzberisht Rr Sabri Preveza p.Gora0682378748
FARMACI SHEHU 2 TIRANERruga Tish Daia TIRANE
FARMACI ANROFARM PGPogradec0692531404
FARMACI BARDHI H&BShkoder
FARMACI ARDIT VODOPI ShkoderSHKODER LGJ'QEMAL STAFA'
FARMACI KOPLIKU_SHKODERSHKODER0686012505
FARMACI DORI-KLARA Tirane Tirane Rruga Dr Shevqet Ndroqi0692069331 , 42200255
Farmaci Dani_TRRr A Z Cajupi Pall 20_Tirane694581099
FARMACI MILANO ELBASANElbasan0692110984
FARMACI NEO TIRANELIBRI UNIVERSITAR TIRANE0692055312
FARMACI VALBONATirane0692113487
FARMACI GJERMANE_ELBELBASAN0693213844
FARMACI Rrapaj TRRruga Bajram Curri Tirane 692676212
FARMACI INTERNACIONAL-2Tirane0692711228
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
FARMACI ORIENTTIRANE0693768382
Farmaci Arjola BeratLagje 30 Dhjetori.Berat692898236
FARMACI KRISTAL TRTirane0672033736
FARMACI KAMEL FARMA 4Rr. Sami Frasheri, Pall. Moskat Tirane
FARMACI ITALFARMA DRL. 11, Bulevardi kryesor-Durres0689021885
FARMACI OZI & ERI FIERFIER0693768587
FARMACI ALBI FIERFier682275543
FARMACI HALILI TIRANEBlv.Zhan D'Ark Tirane0693575307
FARMACI ALBIOMED Tirane Tirane RRUGA HOXHA TASIM2232960 / 0692820460
FARMACI NR. 1 FIERPrane Universitetit Kristal Fier692151539
Farmaci Taho PharmaRr. Gjergj Fishta, pallatet Korca. God Nr.3 Tirane0685094394
FARMACI ANI TIRANEPrane Astirit TIRANE693575083
FARMACI ITALB PHARMATirane0686015696
FARMACI 21 TIRANERr.Frederik Shirokai TIRANE(21 Dhjetori)0693644133
FARMACI LOGOS TRTIRANE0695444438
Farmaci Orange farmaci 007Tirane Rr Kavajes pall Delijorgji0697254426, 0692209778
FARMACI EURO SP.USHTARAK Tirane Tirane SPITALI USHTARAK LAPRAKE0699100137 , 0696194220
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
FARMACI PHARMADAY TIRANEQyteti Studenti TIRANE694288892
FARMACI ARIENDTirane42469709 / 0675277729
FARMACI ANGJA DURRESDurres0694882744
FARMACI SPAHIUTirane0676008700
FARMACI KELVIN _TRTIRANNE , RR'DIBRES'0686070605
FARMACI BEAUTYTirane0697205079
FARMACI ILJAZI TIRANEUnaza E RE TIRANE0696718280
FARMACI FARMAMED_TRTirane,Rr"Sander Prosi",Njesi Nr 7, 6/492-N0697821502
Farmaci PUPULINA GJEVORI ElbasanStacioni i Trenit-ELBASAN0692940993
FARMACI TONI_SAUKSAUK_TIRANE0682073280
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane Tirane QENDRA TREGETARE TEG0694769600 , 0696154711
Farmaci Ema s Pharmacy Emanuela MavriqiTirane Rr Bardhok Biba pll 71/1 shk 1 ap 20694788352
FARMACI ENIKA DRDurres052231187
FARMACI GECI SH.Shkoder682095045
FARMACI VITA Shkoder (MIRELA FUSHAJ)Shkoder Rr"Jeronim De Rada", Nr 1/6340682010104
FARMACI FARMANORDTirane0682062820
FARMACI ZENELAJTirane0692070525
FARMACI MEGI_KOKORCE699650596
Farmaci ORANGE 002 FARMACI SHPKTirane,Rruga Qemal Stafa , pll nr10/780697723161, 0692209778
FARMACI GALENOS_TRTIRANE, RR'DIBRES"0693645041
FARMACI AGIMI 1 Tirane Tirane Astiri0696563486, 0673225364
FARMACI DENADA_TRTIRANE0692915783
FARMACI AMOS TRRruga Dritan Hoxha TIRANE0682020169
FARMACI SAGEL DURRESDURRES682001311
Farmaci Liveta Tirane Tirane Komuna Parisit42322322 , 0672674066
Farmaci Orange farmaci 008Tirane Rruga Muhamed Gjollesha kt10695373300
FARMACI DIAMANTI_VLOREVLORE697537051
FARMACI HASA TIRANEKamez TIRANE0694423554
Farmaci Pharma Egnatia AlketiKavaje Bulevardi Josif Budo0698771101
FARMACI LUBONJA TIRANESheshi Willson TIRANE697061217
Farmaci Orange Farmaci 12Fier Rruga Ramiz Aranitasi Lagjja 11 Janari0698815157
FARMACI 2 R-YzberishtYzberisht-Tirane692502230
FARMACI DRITA.J_TRTirane,prane maternitetit te ri0697842067
FARMACI ART PHARMACYRruga Artan Lenja,kompleksi Magnet Tirane0697313191
FARMACI DAJA-2Tirane0692166134
FARMACI ENDI TIRANEPrane Dispancerise-TIRANE042256067
FARMACI INA MISTO MAMEKOMBINAT_TIRANE0676343504
Farmaci Keti 2014Yzberisht TIRANE672036028
FARMACI TANATirane042238286
FARMACI KRISTI TRKomuna e Parisit_Tirane0676359096
FARMACI FARMA EXPRES DRDURRES52227547
FARMACI ORNELA MUHARruga "Acdyl Paja",Pallati Inerti shpk Tirane0697616388
FARMACI HASANI TIRANEKAMEZ TIRANE0684063180
FARMACI JULI FIERFier0699503331
FARMACI XHOI (Anilda beharaj)-FRFIER
Farmaci HASANAJTirane Kamez blv BLU Rruga Roma pallati Union0698121107/ 0674906965
FARMACI ZAIMITirane0698316554
FARMACI NIKATirane0699150030
FARMACI KONI Tirane Tirane SELITE0699929017
FARMACI DECKADurres0696526559
FARMACI XHULJANO SHAKAJ_VLVlore, Novosel,Lgj Fitore,Obj Nr 20693800100 , 0697625445
Farmaci LEKA FARMA ElbasanELBASAN695128855
FARMACI SIENA _Orikum-VloreORIKUM-VLORE
FARMACI EVITATirane042257187
FARMACI KARABINA TIRANERruga Shefqet Musaraj TIRANE692969639
Farmaci Dite e Nate 5Tirane Rr Qemal Stafa pll 575/2 shk1 kt 10692948817
FARMACI ALDA _FIERFIER,LGJ'KASTRIOTI'696433058
FARMACI IRDA FIERFier0692088422 , 0696365063
FARMACI KLODI FIERFIER34226314
DEA ONE SHPKTirane Rruga Myslym Shyri pll nr 56/20696415464
eFarma.AL SHPKTirane ,Rruga Luigj Gurakuqi pll 6 shk 1 ap 2 kt 06999515673 / 0692876876
FARMACI GRAND FARMARruga Myslym Shyri,pallati "EURO G.C"Sh.p.k Tirane0692065207
FARMACI KONI A (PEDIATRIA)Tirane0692055515
Farmaci Ajla FarmaTirane,Rruga Artan Lenja fusha aviacionit0696730394
FARMACI RRAPOTIRANE0696368479
FARMACI FEJZA TIRANERr.ALI PASHE GUCIA -TIRANE042420039
FARMACI RAJAN _TRTIRANE,UNAZA E RE, PRANE HOTEL ROLANDI692976217
FARMACI ILIRIA_ELBELBASAN54256711
FARMACI KELA_DRDURRES697840347
FARMACI SMERALD_TRPrane burgut te grave_Tirane0696130206
FARMACI HYRA DR.Durres0699764205
FARMACI BIOSA Tirane Tirane Prane Burgut0696167150
Farmaci ORANGE 005 FARMACI Tirane,Rruga Abdyl Frasheri , god 16,hyrja,1ap2
FARMACI AJNEL Tirane Tirane Kamez BLV Blu godina 30696677134
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.