Propolaid Flu

880 Lekë
Bustina te tretshme ne uje te nxehte ose te ftohte per femije dhe te rritur, me baze N-Acetilcisteine, Propolis, ekstrakte bimore dhe vajra esenciale.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Bustina të tretshme në ujë të nxehtë ose të ftohtë për fëmijë dhe të rritur, me bazë N-Acetilcisteinë, Propolis, ekstrakte  bimore (Grindelia dhe Drosera), Mjaltë dhe vajra esencialë Mente dhe Eukalipti; që stimulojnë eleminimin e sekrecioneve bronkiale, zbutin fytin, qetësojnë kollën dhe lehtësojnë simptomat e gripit dhe ftohtjes. Shije mente.

Përdorimi: 1 bustinë e tretur në 100 ml ujë në temperaturë ambjenti ose të ngrohtë për të cliruar efektin balsamik. Mos e përdorni pa e holluar.

Paketimi: 10 bustina x 0.5 g

N-Acetilcisteinë

600 mg

Drosera e.s. 4/1

100 mg

Propolis e.s. tit 12%

150 mg

Mjaltë

50 mg

Grindelia e.s. 4/1

130 mg

Eukalipt o.e.

8,5 mg

Mentha arvensis L.

1,8 mg

Mentha x piperita L.

0,6 mg

Mentha spicata L.

0,1 mg

   

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, konservantë, produkte qumështi, gluten, laktozë.

Produkt Vegjetarian

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI MIA_TR (D.BOSKO)TIRANE,DON BOSKO0694893930
FARMACI FEJZA TIRANERr.ALI PASHE GUCIA -TIRANE042420039
FARMACI KLARA_TRTirane,BLV ZOGI I 0692611624
Farmaci Gentiana Marku_TRTirane,Rr'Barrikadave"Turdiu Centre Kt1 0672000911, 0682090056
FARMACI FLORITirane0672000707
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ORIENTTIRANE0693768382
Farmaci ED PHARMA Tirane Tirane Rruga Dibres, PallatiTower Bridge 3, Kati 10694647764 ,0682181194
FARMACI BIOSA Tirane Tirane Prane Burgut0696167150
FARMACI AMI KAMEZ Tirane Tirane TEK SHINAT E TRENIT KAMEZ0693021055
FARMACI ALBIOMED Tirane Tirane RRUGA HOXHA TASIM2232960 / 0692820460
FARMACI ELSONA TACI_FIERFIER698244562
Farmaci Matilda Divjaku FR-SheganFier-Shegan0694413396
FARMACI GENI & LORI_TRTIRANE04 2359286
FARMACI ALGO FARMA TIRANEKomuna e Parisit TIRANE0698738377
FARMACI PRANVERAFier0695880600
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380
FARMACI KAMEL FARMA Tirane Tirane Pol.Qendrore
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI BLIRITirane0682030025
Farmaci Pharma Egnatia AlketiKavaje Bulevardi Josif Budo0698771101
FARMACI ORNELA MUHARruga "Acdyl Paja",Pallati Inerti shpk Tirane0697616388
FARMACI FARMA 2000_FIERFIER692134692
FARMACI ARMEN_TRRr"5 Maji", Tirane0692238973
FARMACI ILDA SAUKStacioni i fundit Sauk i ri TIRANE697292854
Farmaci Doarta MulgeciRr.Spiro Xheka,Mbrapa Golden City Tirane0695710083
FARMACI KRISTI TRKomuna e Parisit_Tirane0676359096
FARMACI ISI KORCEKorce0698296331
FARMACI KSANTI FARMA TIRANEQyteti Studenti TIRANE0695707146
FARMACI ILIRIA_ELBELBASAN54256711
FARMACI EVITATirane042257187
Farmaci Ema s Pharmacy Emanuela MavriqiTirane Rr Bardhok Biba pll 71/1 shk 1 ap 20694788352
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.