DEFENCE COLOR WP VOLUME MASCARA (rimel)

2 150 Lekë
Rimel kremoz, formuluar posacërisht për t'ju dhënë qerpikëve tuaj volum të jashtëzakonshëm. Vëllimi i qerpikëve trefishohet pas 2 aplikimeve të njëpasnjëshme.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11815

Përdorimi: Aplikoni rimelin si zakonisht.

Përmban:

Vaj Kokosi- e bënë rimelin më kremoz dhe më të butë në aplikim.

Dyll orizi- i dhuron fleksibilitet produktit.

Gomë Arabike- Mbulon qerpikët një për një duke i bërë ata të duken me të plotë.

Film-forming polimer- formojnë një shtresë të hollë që mbulon qerpikët, duke siguruar volum të jashtëzakonshëm.

Paketimi: 11 ml

I testuar oftalmologjikisht në sy sensitiv dhe persona që mbajnë lente kontakti.

Specifikime
Sipas trupitSyte
Sipas tipit te produktitMakeup
Sipas LinjaveBionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.