DEFENCE HYDRA GIFT BOX

€44.55
BOOSTER INTENSIVE MOISTURISING SERUM 30 ml + OPTHYDRA NOURISHING MOISTURISING 50 ml
Availability: In stock
SKU: 11537

Paketimi përmban:

BOOSTER INTENSIVE MOISTURISING SERUM 30 ml

Serum me veti të fuqishme hidratuese, për të gjitha llojet e lëkurave. Detoksifikon dhe hidraton lëkurën, duke e lënë atë të butë, të lëmuar dhe plot shkëlqim.

OPTHYDRA NOURISHING MOISTURISING 50 ml

Krem hidratues i përshtatshëm për lëkura të thata dhe shumë të thata, me një efekt që zgjat deri në 24 orë. Përmban kompleksin DetoxHyal5 (i pasur me acid hialuronik me veti të fuqishme hidratuese dhe ekstrakte bimësh me veti detoksifikuese).

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI NDREU 1_LELEZHE, LGJ'SKENDERBEG'TEUTA NDREU
FARMACI MOZA _YzberishtTIRANE694569482
Farmaci Mona TrYzberisht Tirane695224209
Farmaci 4 LIFETirane Rruga Sitki Cico pll 3 ap 10698509933
FARMACI FARMABLENDELBASAN LAGJJA LUIGJ GURAKUQI RRUGA AQIF PASHA0694040455
Products specifications
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.