DEFENCE HYDRA JELLY

1 500 Lekë
Me një teksturë xheli, e cila është e freskët, e lehtë, transparente dhe përthithet lehtësisht nga lekura.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11534

Formuluar me acid hialuronik me pesha të ndryshme molekulare. Ju siguron hidratim të thellë të lëkurës që zgjat. Falë pranisë së probiotikëve, ndihmon në balancimin e mikrobiotës së lëkurës dhe forcon barrierat mbrojtëse të saj. Që ne aplikimin e parë lekura duket më e butë, më e shëndetshme dhe plot shkëlqim.

Rekomandohet për hidratim të përditshëm të lëkurës. Falë përbërësve të saj aktiv është zgjedhje ideale per bazë për make up-in.

Përdorimi:

Aplikoni produktin në mëngjes dhe mbrëmje, pas pastrimit të lëkurës, në fytyrë dhe qafë.

Përmban:

  •         Probiotikë- ndihmojnë në balancimin e mikrobiotës së lëkurës dhe në forcimin e barrierave mbrojtëse të saj.
  •         Acid hialuronik me peshë të madhe molekulare- hidraton lekurën në siperfaqe dhe parandalon largimin e ujit nga lekura.
  •         Acid hialuronik me peshë të vogël molekulare- depërton menjëhere lëkurën duke hidratuar atë deri në shtresat më të thella te saj.

Paketimi: 50 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI FATJONA VLOREVLORE0694737049
Farmaci Griselda SheraVore Marikaj Rruga Marikaj 0672861176
FARMACI DORINA VASIARI DRDURRES0699301180
FARMACI ISAKU 2 DurresRr.Aleksander Goga Durres0684654993
FARMACI XHULIO_VLOREVLORE0698497029
FARMACI MOZAIKU_TRTIRANE042223571
Farmaci ParidSarande Lagja nr 1 Rruga Butrinti0695708959
Farmaci ABISTirane Rruga Rrapo Hekali Nj Administrative 130695694145
FARMACI HYSAJ_TRPrane Medresese_Tirane0696120661
Farmaci SOTA 1 TIRANERruga T Tashko Pazari i RI TIRANE693928577
Farmaci Alpha FarmaciDurres Lagjja 12 Rr.e Deshmoreve0696149320
FARMACI SIGRID HOXHA _DRDURRES0696740761
Farmaci ERNA FARMANjesia Bashkiake nr.11, Rr.Elez Isufi Kamez Tirane0676121290
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI NECKA_SRLagja Nr.3 Sarande0686764177 , 0693052980
FARMACI CENTRAL PHARMA GROUPRruga e Kosovareve prane diges se liqenit Tirane0692404124
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
FARMACI GJERGJI TIRANETirane0695833019
FARMACI VEFI MIHALILAGJIA LLUKAN PRIFTI, RRUGA RINIA, KUCOVEvefimihali09@gmail.com
FARMACI LEDIA_VLVLORE0688089861
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Serum
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.