DEFENCE HYDRACTIVE BB CREAM MEDIUM SPF 15

€20.66
Krem me ngjyrë, me spf 15. Hidraton, mbron dhe neutralizon ngjyrën e lëkurës, duke minimizuar imperfeksionet. Ka një teksturë të lehtë, që e bën lëkurën tuaj të butë, të lëmuar dhe me shkëlqim natyral. Uniformizon ngjyrën e lëkurës dhe minimizon imperfeksionet. E përshtatshme për lëkurat sensitive dhe intolerante.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11813

Ngjyra: MEDIUM, për lëkura me ton mesatar në të errët.

Indikimet:

Hidraton, mbron, neutralizon ngjyrën dhe minimizon imperfeksionet.

Përdorimi: Aplikoni kremin në mëngjes pas pastrimit të fytyrës ose mbi trajtimin tuaj të përditshëm.

Paketimi: 40 ml

Përmban:

Hyaluron-pro, kompleks i acidit hialuronik me pesha të ndryshme molekulare, i cili siguron hidratim të të gjitha shtresave të lëkurës.

Ektrakte të Citrus incanus luftojnë radikalet e lira endogjene dhe ekzogjene.

Ektrakte Gynostemma forcon barrierën mbrojtëse të lëkurës, duke përmirësuar kështu mbrojtjen e lëkurës dhe mekanizmat detoksifikues të saj.

Ekstrate të gjethes së ullirit e pasur me polifenole, e cila mbron lëkurën nga dëmtimet e shkaktuara nga stresi oksidativ.

E testuar për nikelin, Pa konservantë, Pa parfum, Pa Gluten

Specifikime
Sipas trupitFytyra
Sipas tipit te produktitKrem
Sipas LinjaveBionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.