DEFENCE MY AGE GIFT BOX

€54.27
INTENSIVE RENEWING SERUM 30 ml + RENEWING DAY CREAM 50 ml
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 11538

Paketimi përmban:

INTENSIVE RENEWING SERUM 30 ml

Serum me efekt të fuqishëm antirrudhë, përdoret para aplikimit të kremit antirrudhë për të përforcuar efektin e këtij të fundit.

Kombinim i aromave delikate të luleve dhe të detit. Bazuar në kompleksin “Skin Resiliency” dhe i pasur me ekstrakte nga fara arganit, me qëllim për të rritur efektin e produkteve të tjera të aplikuara në fytyrë (produkte dite ose nate). Minimizon tharjen e lekurës, humbjen e shkëlqimit, rrit elasticitetin dhe e bën lëkurën më kompakte. Shoqërohet me kremin e ditës ose kremin e natës për një efikasitet më të lartë.

RENEWING DAY CREAM 50 ml

Krem dite antirrudhë për moshat mbi 50 vjec, i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave. Ka teksturë të lehtë, të butë dhe përthithet shpejt nga lekura.

Kombinim i aromave delikate të luleve dhe të detit. Bazuar në kompleksin “Skin Resiliency” dhe i pasur me vitaminë C, ky krem lufton tharjen e lëkurës, njollat kafe dhe humbjen e elasticitetit të shkaktuar nga ulja e nivelit të hormoneve. Pas aplikimit të kremit lëkura do të jetë e hidratuar, më kompakte dhe me shkëlqim.

Rekomandohet: Për të forcuar elasticitetin e lëkurës dhe për të ruajtur bukurinë dhe rininë edhe pas të pesëdhjetave, duke përmirësuar aftesinë natyrale të lëkurës për të përballuar plakjen dhe dëmet e shkaktuara nga ndryshimet hormonale.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI URGJENCA_KOLagjja 4, Rruga Todi Vogli, Pallati 7,Kati I672022901
FARMACI JULI PATOSFier,Patos,Lgj"1 Maji",Rr "koli Marku",Obj 6/60693864030
FARMACI PERJA_DRDURRES0693333267
Farmaci ABISTirane Rruga Rrapo Hekali Nj Administrative 130695694145
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
Farmaci Doarta MulgeciRr.Spiro Xheka,Mbrapa Golden City Tirane0695710083
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
Farmaci Liveta Tirane Tirane Komuna Parisit42322322 , 0672674066
FARMACI BESJONA_TRPrane Freskut _TIRANE697414463 / 0673740870
FARMACI VALBONATirane0692113487
FARMACI BOCILagja Beslidhja,Rr.Papa Gjon Pali ll Lezhe0696297455
Farmaci PerlaTirane Kashar Lagjja Misto Mame Pallatet Arbion-AZ0696458025
Farmaci Ajla FarmaTirane,Rruga Artan Lenja fusha aviacionit0696730394
FARMACI REARMRruga Bardhok Biba Tirane0692238973
FARMACI HEBOVIJA ShkoderShkoder Lgj"Vasil Shanto",Rr"Qemal Dracini"362/3640672315574
FARMACI ZAIMITirane0698316554
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
FARMACI YLLITirane0684043778
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI PRANVERAFier
FARMACI LEDIA_VLVLORE0688089861
FARMACI NILA DURRESDURRES0692939476 / 0699415511
FARMACI LAURA FARMA (MEDRESEJA) Tirane Tirane MEDRESEJA 0672024631
Farmaci BRISITirane Rruga Sami Frasheri pll 11 shk 3 kt 1 ap 190692329297
FARMACI EVA-FARMA Tirane042400526
FARMACI ANA_LEZHELagja Varosh_LEZHE0698521732
FARMACI ENCHI Ruga Ali Shefqeti Godina nr.53 Tirane0672897970
FARMACI KLODI BRBerat0694049620
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike

Kliente qe blene kete produkt blene edhe

Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.