DEFENCE XAGE GIFT BOX

6 500 Lekë
SKINERGY 30 ml + ULTIMATE LIFTING REMODELING CREAM 50 ml
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11539

Paketimi përmban:

SKINERGY 30 ml

Serum kundër rrudhave, me teksturë të lehtë, të lëmuar, që përthithet lehtësisht nga lekura. Stimulon rigjenerimin qelizor duke luftuar kështu edhe rrudhat më të thella. Përmban përqindje të lartë të kompleksit Rejuvanate SGF.

ULTIMATE LIFTING REMODELING CREAM 50 ml

Krem dite dhe nate me efekt antirrudhë dhe lifting të lehtë. Redukton rrudhat e theksuara, si pasojë e niveleve të ulëta të hormoneve. Bazë e shkëlqyer për make up-in.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI MILANO ELBASANElbasan0692110984
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
FARMACI SILVA (SILVANA MANALLARI)Rruga Don Bosko Tirane0696278414
FARMACI BESJONA_TRPrane Freskut _TIRANE697414463 / 0673740870
FARMACI VITALPHARMA Tirane Tirane KOMUNA E PARISIT694617273
Farmaci Mona TrYzberisht Tirane695224209
FARMACI URGJENCA_KOKORCE672022901
Farmaci Mega LacLac Lagj. Nr3 Rr. Unaza, Ndr. 1kateshe0676200952
Farmaci APOTEX-TRPrane Q.S.U.T-Tirane695251996 / 0699675275
FARMACI ALFA PGPogradec0692055145
FARMACI MERI_KOKORCE695734749
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
FARMACI VERA TRTirane042254966
FARMACI FLORATirane0682065190
FARMACI IMENARruga Avni Rustemi-Korce0695397966
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.