DEFENCE XAGE GIFT BOX

€52.65
SKINERGY 30 ml + ULTIMATE LIFTING REMODELING CREAM 50 ml
Availability: In stock
SKU: 11539

Paketimi përmban:

SKINERGY 30 ml

Serum kundër rrudhave, me teksturë të lehtë, të lëmuar, që përthithet lehtësisht nga lekura. Stimulon rigjenerimin qelizor duke luftuar kështu edhe rrudhat më të thella. Përmban përqindje të lartë të kompleksit Rejuvanate SGF.

ULTIMATE LIFTING REMODELING CREAM 50 ml

Krem dite dhe nate me efekt antirrudhë dhe lifting të lehtë. Redukton rrudhat e theksuara, si pasojë e niveleve të ulëta të hormoneve. Bazë e shkëlqyer për make up-in.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI NDREU 1_LELEZHE, LGJ'SKENDERBEG'TEUTA NDREU
FARMACI FARMABLENDELBASAN LAGJJA LUIGJ GURAKUQI RRUGA AQIF PASHA0694040455
Products specifications
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.