DEFENCE DEO SENSITIVE 48H Milky emulsion

970 Lekë
Deodorant ne forme emulsion (ne trajte qumeshti) kunder djersitjes. Nuk permban alkool dhe parfum. Efekti I tij zgjat deri ne 48 ore. I pershtatshem edhe per lekurat sensitive.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10763

Permban:

Klorhidrat alumini: Antiperspirant, rregullon djersen duke punuar siperfaqesisht ne nivelin e kanaleve sekretore te gjendrave te djerses.

Derivati i bimes se limonit: Neutralizon aromen e keqe.

Pantenol:  Ka efekt hidratues dhe mbrojtes.

Alantoina: Qetesuese dhe mbrojtese.

Vitamina E: Ka veti antioksidante.

Perdorimi: Aplikoni produktin ne lekure te pastruar dhe te thate.

Paketimi: 100 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI DR. PHARMACY(ANDRI CABELI)Prane Kopshtit Zoologjik,RR"Shyqyri Brari"Tirane048847153 / 0695792505
Farmaci LorenaTirane Selite Rruga Fran Bardhi, Pall Vala Company0693190313
FARMACI ORANGE FARMACI 027RRUGA E DURRESIT, TIRANE
FARMACI JURI LACLa�
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ALBIOMED Tirane Tirane RRUGA HOXHA TASIM042232960
Farmaci JULI LIBOFSHEFier Libofshe Rr. Spitalit, Lagj. Qender, God 24430694341637
Farmaci Ajla FarmaTirane,Rruga Artan Lenja fusha aviacionit0696730394
Farmaci ParidSarande Lagja nr 1 Rruga Butrinti0695708959
Farmaci ARENATirane Rruga Gjon Pali II qendra tregtare Arena0692077700
FARMACI SHEHUTirane0672071010
FARMACI XHULIO_VLOREVLORE0698497029
FARMACI ANROFARM PGPogradec0692531404
Farmaci GENIUS LAB SHPKTirane Rruga Kavajes0693525520/0693033164
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
Farmaci Farmavitta 14Tirane Rruga e Kavajes0697004885
FARMACI DITE E NATE 30Autostrada Tirane-Durres Km.3 Tirane0699910010
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Antidjerse
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.