DEFENCE DEO SENSITIVE 48H Milky emulsion

970 Lekë
Deodorant ne forme emulsion (ne trajte qumeshti) kunder djersitjes. Nuk permban alkool dhe parfum. Efekti I tij zgjat deri ne 48 ore. I pershtatshem edhe per lekurat sensitive.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10763

Permban:

Klorhidrat alumini: Antiperspirant, rregullon djersen duke punuar siperfaqesisht ne nivelin e kanaleve sekretore te gjendrave te djerses.

Derivati i bimes se limonit: Neutralizon aromen e keqe.

Pantenol:  Ka efekt hidratues dhe mbrojtes.

Alantoina: Qetesuese dhe mbrojtese.

Vitamina E: Ka veti antioksidante.

Perdorimi: Aplikoni produktin ne lekure te pastruar dhe te thate.

Paketimi: 100 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI EVA-FARMA Tirane042400526
Farmaci Orange Farmaci 017Korce0698693562
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI AGIMI 1 Tirane Tirane Astiri0696563486, 0673225364
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
FARMACI DITE E NATE 16Rruga Teodor Keko NR.3 Kashar Tirane0699910010
FARMACI FIORITirane Dajt Linze Rruga Rexhep Bastari0696633720
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
Farmaci SensiBluRr. Elbasanit Pall. NR2 Prane Postes Tirane0692626910
FARMACI ALMA QIRKOTirane042240693
FARMACI SARA_TRRr.Frosina Plaku_Tirane672067272
FARMACI DITE E NATE 14TIRANE RRUGA E KAVAJES NJESIA 1
Farmaci Sole ShkoderShkoder Rruga Qemal Dracini0682033949
FARMACI ITALB PHARMATirane0686015696
FARMACI EDEN TIRANEZogu i zi TIRANE0694255869
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Antidjerse
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.