DEFENCE DEO SOFT CARE 48H

970 Lekë
Deodorant per djersitje normale, me nje arome te lehte femerore dhe me nje efekt qe zgjat deri ne 48 ore. I pershtatshem per perdorim pas depilimit. Nuk permban kripera te aluminit.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10775

Permban:

Trietil citrate: Lufton aktivitetin e enzimave  bakteriale, pergjegjese per shperberjen e djerses dhe krijimin e aromes se pakendshme.

“Diatomite earth”: Pluhur algash qe kane veti thithese. Kap dhe izolon substancat pergjegjese per eren e keqe.

Perdorimi: Aplikoni produktin ne lekure te pastruar dhe te thate.

Paketimi: 150 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci LorenaTirane Selite Rruga Fran Bardhi, Pall Vala Company0693190313
FARMACI DITE E NATE 30Autostrada Tirane-Durres Km.3 Tirane0699910010
FARMACI IMENARruga Avni Rustemi-Korce0695397966
FARMACI DEJONDurres Shijak Lagja Popullore 0697340978
Orange Farmaci 022Tirane Rr. Qamil Guranjaku
FARMACI NDREU 1_LELEZHE, LGJ'SKENDERBEG'TEUTA NDREU
FARMACI KOLISTirane04 2231552 ,0684005030
FARMACIA TEGTirane Farke Lunder-TEG0692077700
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
FARMACI HELGATirane0693918288
FARMACI ARDI TIRANETIRANE0692089899
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
FARMACI MEDIKAMENTATIRANE
FARMACI ORANGE FARMACI 027RRUGA E DURRESIT, TIRANE
Farmaci JAKO-SHSHKODER0694899999 / 0692274224
FARMACI ENIDA_VLVLORE0697332831
FARMACI DR. PHARMACY(ANDRI CABELI)Prane Kopshtit Zoologjik,RR"Shyqyri Brari"Tirane048847153 / 0695792505
Farmaci Blerta Alibali-SHShkoder695485639
FARMACI INA CELA TIRANEYzberisht TIRANE0692213639
FARMACI ITALB PHARMATirane0686015696
FARMACI DJEPAXHIJA SHKODER, Rr Isuf Sokoli prane klubit te gjuetareve0699777985 / 0693747700
FARMACI LAURA FARMA (MEDRESEJA) Tirane Tirane MEDRESEJA 0672024631
FARMACI BRITANIKE Tirane Tirane Rruga"Sami Frasheri", Pall "Orion", kt 1675182105
Farmaci Farmavitta 14Tirane Rruga e Kavajes0697004885
FARMACI KOPLIKU_SHKODERSHKODER0686012505
FARMACI URGJENCA_KOKORCE672022901
Farmaci Neo 1Tirane Farke Liqeni i thate kompleksi Kolombo 0695295675
Farmaci Romina SRSarande Lagj. Nr3, Rr. Lefter Talo0695867641
FARMACI XHULJANO SHAKAJ_VLVlore, Novosel,Lgj Fitore,Obj Nr 20699669707 / 0693800100
FARMACI FIORITirane Dajt Linze Rruga Rexhep Bastari0696633720
FARMACI EVA-FARMA Tirane042400526
FARMACI ARMEN_TRRr"5 Maji", Tirane0692238973
FARMACI ILJAZI TIRANEUnaza E RE TIRANE0696718280
FARMACI 24 HANAHRruga Willson ndertesa nr.5 SHKODER0693129434
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Antidjerse
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.