BetterYou DLux1000

1 000 Lekë
Departamenti i shendetit UK rekomandon qe cdokush duhet te marre nje suplement vitamine D pergjate vjeshtes dhe dimrit.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10084
  • Cdo spraj ka 1000IU (25μg) vitaminë D3
  • Suport për kockat, dhëmbët dhe sistemin imunitar
  • Ndihmon në ruajtjen e funksionit normal të muskujve
  • Shije mente 100% natyrale.

Përdorimi: Aplikoni 1 sprucim në ditë ose dozën e rekomanduar nga mjeku. Për një dozë më të lartë mund ta spruconi më shumë, doza që rekomandohet është 1000IU (25mcg) për cdo 25kg peshë trupore.
Mund të merret në cdo moment të ditës edhe pa ushqim, duke e përshtatur me rutinën tuaj. Të përdoret 6 muaj pas hapjes.

Paketimi 15 ml (100 doza ditore)      

Cdo doze ditore përmban:

EC NRV*

Vitaminë D3

1000 IU (25μg)

500%

I përshtatshëm:

  • 13 vjec e sipër
  • Gjatë shtatzënisë dhe laktacionit
  • Vegjetarian

Pa efekte anësore ose reaksion me medikamentet e tjera.

I garantuar, pa: Gluten dhe grurë, Ngjyrues dhe aromë artificiale, Produkte qumështi, Sheqer, OMG

Informacion këshillues:

Suplementet nuk duhet të zëvendësojnë dietën e shëndetshme dhe aktivitetin fizik. Të mbahet larg nga fëmijët.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI AGIMITIRANE0672009254
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
Farmaci SALUS PLUS DurresSektori Iliria Durres674036703
FARMACI DEGATirane0682079567
Farmaci Blerdi Elbasan5-Maji, Pall 580/15 Elbasan0692791515
Farmaci DITE E NATE 9TIRANE RR. KAVAJES0699910010
FARMACI ANI TIRANEPrane Astirit TIRANE693575083
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
Farmaci Ditmir Saiti Shkoder Rruga Kole Heqimi perballe spitalit0695705627, 0693030688
FARMACI BERLIN-PHARMA NR.1-ELBElbasan,Lagja Kongresi Elbasanit pallati 30/30694274586
FARMACI WENDITirane0673138822
Farmaci Gentiana Marku_TRTirane,Rr'Barrikadave"Turdiu Centre Kt1 0672000911, 0682090056
FARMACI SPAHIUTirane0676008700
FARMACI ENDI TIRANEPrane Dispancerise-TIRANE042256067
FARMACI FLORITirane
Farmaci VODO PHARMATIRANE, Rr. Bedri Karapici 0694435298
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI RAJAN _TRTIRANE,UNAZA E RE, PRANE HOTEL ROLANDI692976217
Farmaci LUMATirane Rruga Shemsi Haka 0684820040
FARMACI SHEHUTirane0672071010
FARMACI HYSENAJ PASKUQANPASKUQAN TIRANE0695766086
FARMACI SHALLARI TIRANEKashar,Yzberisht TIRANE692256740
FARMACI PHARMALIFE_DRLagja nr.17 rruga"Neki Libohova"-Durres0692077739
FARMACI HASANI TIRANEKAMEZ TIRANE0684063180
Farmaci AVI & ORN Tirane Kamez Bulevardi blu pll Ana Konstruksion 0682043077
FARMACI FELIX Tirane Tirane Rr.IRFAN TOMINI0696707356
FARMACI DITE NATE NR 3 Tirane RRUGA SULEJMAN DELVINA pll 19
FARMACI ERIONI-1 BABRRUBABRRU TIRANE0672080714
Farmaci Pharma Store FloriRr. Kastriotet Ndertesa 83 Tirane0699775702
Farmaci Farmavitta 6 (M.Shyri)Rruga Myslym Shyri,pallati 60,kati l Tirane0692033611
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
Farmaci Fiori ORANGE farmaci Tirane Tirane Rr.Irfan Tomini Perb. Shkolles Mesonjtorja0698786196
FARMACI FIORITirane Dajt Linze Rruga Rexhep Bastari0696633720
FARMACI HEALTHCARETirane0695695959
FARMACI YMERI TIRANEBabrru TIRANE0697565464 , 0694524186
FARMACI JORA_TRRr.Shkelqim Fusha_Q.Kristal_TIRANE699693169
FARMACI SHEHU KAMEZKamez_Tirane0694096294
FARMACI DITE E NATE 2-Zogu i ZiZogu i Zi Tirane
FARMACI LIFETirane042245522
FARMACI URGJENCA_KOKORCE672022901
FARMACI ITALFARMA ELElbasan0693370243
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI STELA TRTirane0672238462
Farmaci Farmavitta 22Tirane Rruga e Barikadave0692033611
FARMACI S.PRIFTI 2 Tirane Tirane KOMBINAT422476788 ,0692810111
FARMACI FLUTURATirane0697574708
FARMACI HELGATirane0693918288
FARMACI KOLISTirane04 2231552 ,0684005030
FARMACI LIRA DHE ROZA TIRANEKAMEZ TIRANE0698468517
FARMACI GRAND LACRruga Erjon Hoxha Lac0697336662
FARMACI BETA _K. ParisitKom Parisit-TIRANE 0694890175
FARMACI MARIKA_KucoveKucove_Berat693696364
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.