Depurerbe drink

880 Lekë
Depurerbe eshte nje suplement me baze Karcof, Cardo Mariano dhe Tarassco te cilet stimulojne funksionin e melcise.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Depurerbe është një suplement me bazë Karçof, Cardo Mariano dhe Tarassco të cilët stimulojnë funksionin e mëlcisë. Vetitë e këtyre ekstrakteve bimore ndihmojnë në eleminimin e toksinave nga mëlcia, nxisin diurezën dhe detoksifikojnë organizmin.

Përdorimi: 15 ml të tretura në një gotë më ujë, në mëngjes me stomakun bosh.

Paketimi: 250 ml

Cardo mariano estr. hidroglicerik 1/2

450 mg

Tarassaco estr. hidroglicerik 1/2

450 mg

Bardana estr. hidroglicerik 1/2

450 mg

Karciof estr. hidroglicerik 1/2

450 mg

Rafano nero estr. hidroglicerik 1/2

300 mg

   

Nuk përmban: Aromë artificiale, konservantë, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane Tirane QENDRA TREGETARE TEG0694769600 , 0696154711
FARMACI FARIA TIRANEKAMEZ TIRANE0694400705
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI EREL TIRANETIRANE0698192445
FARMACI SHEHU KAMEZKamez_Tirane0694096294
FARMACI YLBER_TR(ANITA PEKA)Kashar,Rr "Altin Basha', Komp Cabej Tirane0693261390
FARMACI ANGJA DURRESDurres0694882744 / 0695621130
FARMACI IRIDA ZOTAJ_VLVLORE699390926
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.