Sapone di Marsiglia Liquido

850 Lekë
Detergjent i lengshem i pasur me ekstrakte ulliri dhe i njohur per vetite e tij antioksiduese, tonifikuese dhe astringjente.

“Marseille” është një detergjent i lëngshëm i pasur me ekstrakte ulliri dhe i njohur për vetitë e tij antioksiduese, tonifikuese dhe astringjente. Produkti mund të përdoret shpesh dhe për një kohë të gjatë pasi respekton barrierën hidrolipide dhe mbron lëkurën nga agjentët e jashtëm. Nuk përmban substanca alergjene, parfum, ngjyrues, parabene dhe SLES.

Sapone di Marsiglia pastron dhe hidraton lëkurën deri në thellësi duke i dhuruar asaj elasticitet dhe butësi. Vaji i ullirit është i pasur me substanca që ushqejnë lëkurën dhe e mbajnë të hidratuar.

Përbërësit: Vaj Ulliri

Paketimi: 500 ml

Nuk përmban: Parabene, ngjyrues artificial, konsevantë, SLS, SLES

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI HYSAJ_TRPrane Medresese_Tirane0696120661
FARMACI NECKA_SRLagja Nr.3 Sarande0686764177 , 0693052980
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci Nabis_TRIsh Garda e Republikes_TIRANE693587909
FARMACI BIOSA Tirane Tirane Prane Burgut0696167150
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.