Diurerbe Forte drink Melograno

1 400 Lekë
Diurerbe Forte drink me shije Shege eshte suplement ushqyes me baze ekstrakte bimore, Potasium dhe Magnez qe favorizojne drenimin e likideve te teperta dhe reduktojne mbajtjen e ujit.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 0001

Diurerbe Forte drink me shije Shege është suplement ushqyes me bazë ekstrakte bimore, Potasium dhe Magnez që favorizojnë drenimin e likideve të tepërta dhe reduktojnë mbajtjen e ujit.

Diurerbe përmban ekstrakte bimore të cilat eleminojnë likidet e tepërta. Potasiumi dhe Magnezi ruajnë ekuilibrin e elektroliteve.

Përdorimi: Hidhni 20 ml (1 tapë) në një shishe me gjysëm litri ujë dhe pijeni përziejen gjatë ditës. Mund dhe të përdorni 2 bustina gjatë ditës.

Paketimi: 500 ml

Betula pendula

0,15 g

Betula pubescens

0,15 g

Pilosella e.s. tit. 1%

0,25 g

Verga d’oro estr. hidroglicerik 1/2

0,4 g

Ortosiphon e.s. tit. 0,25%

0,1 g

The verde estr. hidroglicerik 1/2

0,8 g

Ginepro estr. hidroglicerik 1/2

1,2 g

Equiseto e.s. 2%

0,05 g

Magnez

112,5 mg

Potasium

300 mg

Lëng nga fruti i shegës

1,44 g

  

Nuk përmban: Produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.