REPLACEMENT HANDLE (Doreze per paterica) Opti-Comf

€5.67
Doreze rezerve per patericat OPTI-COMFORT. Nuk jane te rreshqitshme. Doreza eshte me vrima per te lejuar qarkullimin e ajrit dhe parandaluar mbi nxehjen. Pa ftalate, pa lateks.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2983
Doreze rezerve per patericat OPTI-COMFORT. Nuk jane te rreshqitshme. Doreza eshte me vrima per te lejuar qarkullimin e ajrit dhe parandaluar mbi nxehjen. Pa ftalate, pa lateks.
 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas LinjaveFDI

Kliente qe blene kete produkt blene edhe

Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.