Vitamin C & Oryza Sativa Gentle Scrub

1 600 Lekë
Eksfoliant i bute per lekure te kombinuar ose te thate me shenja hiperpigmentimi, tonalitet jo te njetrajtshem, akne ose imperfeksione te tjera.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10446
  • Me funksion zbardhues
  • Eksfoliant aq i butë sa mund të përdoret dhe cdo ditë

Vitamin C & Oryza Sativa Gentle Scrub pastron me delikatesë dhe efikasitet lëkurën nga qelizat e vdekura, për ti rikthyer asaj pamjen e shëndetshme. Vitamina C, Niacina dhe Aloe Vera pastrojnë poret pa shkaktuar irritime të lëkurës. Krundet e orizit (Oryza sativa) eksfoliojnë lëkurën dhe në të njëjtën kohë e mbrojnë atë nga faktorët e dëmshëm të mjedisit.

Përdorimi: Pasi të keni lagur fytyrën më ujë, aplikoni produktin në fytyrë dhe qafë dhe masazhojeni në mënyrë rrethore, pastaj pastrojeni fytyrën me ujë të vakët. Për më shumë rezultat përdoreni të paktën 2 herë në javë.

Paketimi: 118 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI Gerta M.PEZAM Peza_Tirane0697852228 / 0672031594
Farmaci BALLOLLI-01Librazhd,lagjja 2 Rr Qazim Murtini pall19 kt 10692624634
FARMACI MEDICIN HOUSE_ELBElbasan698949921 / 697610162
FARMACI SAIMIR MERGJYLI_LELEZHE21523595
FARMACI KASA_ELLagja Syrja Dygjeni_Elbasan0699554622 / 0696471086
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave NOW
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.