Bio Fruit Gel Exfoliator

€20.25
Eksfoliant me baze acidet e frutave(AHA) i cili: Pastron lekuren nga qelizat e vdekura dhe permireson rigjenerimin e saj.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1002

Perdorimi: Aplikoni eksfoliantin, 2 ose 3 here ne jave, ne mbremje.

Lereni te veproje 5 -15 minuta dhe shpelajeni.

Paketimi: 30 ml

Perberja: Acid glikolik (acid qe gjendet te kallami i sheqerit)

Acid malik (acid qe gjendet te molla),

Acid tartarik (acid qe gjendet me se shumti te rrushi)

Acid citrik (acid qe gjendet te limoni)

Acid askorbik (vit c )

Nuk permban: Konservante, pa parfum dhe pa gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI EVA-FARMA Tirane042400526
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.