HERBION IVY 7mg/ml x 150 ml

0 Lekë
(ekstrakt nga gjethja e Hederes). Indikohet ne semundje respiratore, te femijet dhe te rriturit.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0-9999
(ekstrakt nga gjethja e Hederes). Indikohet ne semundje respiratore, te femijet dhe te rriturit.
 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI GRADICA Tirane Tirane BLV"Blu",KAMEZ0674639661
Farmaci GEGAElbasan Prrenjas lagjja 1 blv Rinia pll nr 26 0697206792
FARMACI TONI_SAUKSAUK_TIRANE0682073280 / 0692160173
FARMACI ILDA SAUKStacioni i fundit Sauk i ri TIRANE0697292854 / 0693317040
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
FARMACI BIO PLUS_KORr.28 Nentori_KORCE0694532474
FARMACI ZALMER_KorceBilisht-Korce694588759
FARMACI LELATirane02356044 / 0685578126
FARMACI LEJDI LAPRAKELAPRAKE_TIRANE0689028598
FARMACI VJOLA Rr. ELRruga Elbasanit_Tirane0695802865
Farmaci LUIS_LERruga e Spitalit_Lezhe698517834
FARMACI LEDINA_LULUSHNJE0693152939
Farmaci Orange Farmaci 017Korce0698693562
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane QENDRA TREGETARE TIRANA RING CENTER0694067477
FARMACI HOBDARITirane042233183
Farmaci Ema s Pharmacy Emanuela MavriqiTirane Rr Bardhok Biba pll 71/1 shk 1 ap 20694788352
FARMACI ELSONA TACI_FIERFIER698244562
FARMACI RRAPOTIRANE0696368479
FARMACI ARDI ALIAJ_FRPrane ETC_Fier0692171974
Farmaci EDEN YzberishtYzberisht Rruga Migjeni, Pallati Devi 20000699929017
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.