Erythritol, Organic 454 g

2 240 Lekë
Embelsues natyral pa kalori i pershtatshem per vegjetariane dhe vegane.
Availability: In stock
SKU: 10139

NOW® Organic Erythritol është një ëmbëlsues natyral pa sheqer dhe kalori, i derivuar nga misri jo–OMG. Është rreth 70% i ëmbël sa sheqeri, ka impakt të ulët glicemik dhe nuk ndikon në prishjen e dhëmbëve.

Përdorimi: sipas dëshirës, si zëvendësues sheqeri.

Paketimi: 454g

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

Kalori

0

 

   Fibra

0 g

0%

Kalori nga yndyrnat

0

 

 Sheqerna

0 g

 

Totali yndyrnave

0 g

0%

Eritritol

4 g

 

Yndyrna te saturuara

0 g

0%

Proteina

0 g

 

Totali i karbohidrateve

4g

1%

Sodium

0 mg

0% 

Përbërës tjerë:  Pluhur kristaline eritritoli organik (jo-OMG)

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci SEFAFier Lagjja 15 Tetori Rruga Mico Papuciu0696583432
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.