Evening Primrose Oil 500 mg Softgels

2 000 Lekë
Evening Primrose Oil 500 mg e cila ofron suport per shendetin e femrave, lekuren dhe sistemin imunitar.
Availability: In stock
SKU: 10121

NOW® Evening Primrose Oil përmban GLA, një acid yndyror i omega 6, të cilin trupi mund ta sintetizojë vetë atë nga dieta jonë, megjithatë GLA është më efektive nëse konsumohet në formën fillestare. GLA merr pjesë në përgjigjen e shëndetshme imunitare në trup, në këtë mënyrë ndihmon në mirëmbajtjen e funksioneve barrierë të lëkurës dhe në një sistem vaskular të shëndetshëm.

Përdorimi: 3 kapsula në ditë me ushqim.

Paketimi: 100 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % vlerës ditore

Yndyrna të ngopura

1 g

2 %

Yndyrna të pangopura

< 0.5 g

2 %

Vaj nga fara e Oenothera Biennis i presuar në të ftohtë

1500 mg

*

Acid Gama Linolenik (GLA)

135 mg

*

Përbërës tjerë: Kapsulë xhelatinoze (xhelatinë, glicerinë, ujë)

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI KAMEL FARMA Tirane Tirane Pol.Qendrore
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
Farmaci Dorina Prendi Rr.Luigj Gurakuqi Lezhe
FARMACI NEO TIRANELIBRI UNIVERSITAR TIRANE0692055312
FARMACI KRISTI TRKomuna e Parisit_Tirane0692264141 / 0676359096
Farmaci ORANGE 005 FARMACI Tirane,Rruga Abdyl Frasheri , god 16,hyrja,1ap20696322755
FARMACI SMERALD_TRLagjja AliDemi, Rruga Idriz Dollaku Tirane0672229992 ,0696130206
FARMACI DEGATirane0682079567
FARMACI KIMETITirane0695416577
FARMACIA TEGTirane Farke Lunder-TEG0692077700
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI YMERI TIRANEBabrru TIRANE0697565464 , 0694524186
Farmaci ECOMED (Dora D'istria)Rr. Dora D'istria, Pallati 12/1, Tirane0697622226
FARMACI DITE NATE 8 (ST.TRENIT)Rruga Bulevardi Zogu I pare
FARMACI DUKA TIRANERr. Irfan Tomini_TIRANE042273223
Farmaci SIDITirane Rr Komuna e Parisit pall Pinareve0696706106
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI TOP PHARMA Tirane Tirane RR"5 MAJI', QENDRA CONCORD 0672420281 , 0696366714
Farmaci RejanKamez Lagj. nr2 Bulevardi Blu0699658905 , 0694464219
FARMACI XHENATirane0697563638
FARMACI VITALITE_TRTirane,Rr"Ali Demi",Hyrja 1,Ap 3 0696558740
FARMACI DALIPI DRDurres0686261268
FARMACI ROMA ELBElbasan0693637216
FARMACI FLORI_BRBERAT0685347909/0684678117
FARMACI ESLERLagjja Qemal Stafa,Rr.Daut Borici_Shkoder0697724487
Farmaci Alba-(Italiane)_ELElbasan692312772
Farmaci Ema s Pharmacy Emanuela MavriqiTirane Rr Bardhok Biba pll 71/1 shk 1 ap 20694788352
FARMACI WELL PHARMA 21 DHJETORI TIRANE
FARMACI AMOS TRRruga Dritan Hoxha TIRANE044521448 / 0675160534
FARMACI AMI KAMEZ Tirane Tirane TEK SHINAT E TRENIT KAMEZ0693021055
FARMACI EVITATirane042257187
FARMACI HASANI TIRANEKAMEZ TIRANE0684063180
Farmaci Renata GuciTirane Farke Selite Rruga e zallit pll,Matrix ap 10696589131
FARMACI 21 TIRANERr.Frederik Shirokai TIRANE(21 Dhjetori)0693644133
FARMACI AMELIATirane0682051408
FARMACI FARMALINE TIRANEKodra e Diellit Kristal TIRANE685210718
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
FARMACI KOLISTirane04 2231552 ,0684005030
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.