Astro Air Ankle Brace Fiksues kyci me jastek ajeri

€47.87
Fiksuese kyci me jastek ajeri ne te dyja anet te cilat ofrojne mbeshtetje superiore dhe stabilitet ne kycin e kembes, duke shmangur keshtu rindrydhjen, por ne te njejten kohe pa penguar levizjen e kembes.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1300

Indikohet ne ndrydhje te kycit, tendosje dhe jostabilitet te tij.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas LinjaveJohn
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.