FOLICUM acidum tablets

1 000 Lekë
Suplement ushqyes i rekomanduar për përsona që kanë nevojë për shtesë të acidit folik në organizëm, për femra gjatë shtatzanisë ose në planifikim shtatzanie, në rast lodhje dhe plogështie ose në rast infeksioni. Acidi folik ndihmon në ruajtjen e metabolizmit të homocisteinës, në mirëfunksionimin e sistemit imunitar dhe në reduktimin e lodhjes dhe plogështisë.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11174

Përbërësit

Sasia per dozim

Acidi Folik

400 µg

Përdorimi: 1 tabletë në ditë.

Paketimi: 270 tableta

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI BONSAI PHARMARruga e Kavajes,Njesia Bashkiake nr10 Tirane0698755020
FARMACI REGISA PATOSPatos_Fier0697682829
FARMACI REGISA PATOS 2 _FRPATOS FIER
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI VIVA TIRANEKOMBINAT TIRANE692883699
FARMACI ARMEN_TRRr"5 Maji", Tirane0692238973
FARMACI ILIRIA_ELBELBASAN54256711
FARMACI PEPKOLAJ_TRTIRANE 0695764995
FARMACI ORNELA_TRPerballe KMY-se Tirane
Specifikime
Sipas Linjave Pharmacy Laboratories
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.