DEFENCE COLOR MOISTURISING FOUNDATION

2 050 Lekë
Fondatine hidratuese, e pershtatshme per te gjitha llojet e lekurave. Ka teksture te lehte dhe perhapet lehtesisht ne lekure duke e lene ate te bute dhe duke lejuar nje mbulim sipas nevojes.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0339

E pasur me "Glow Factor", i cili i jep shkelqim lekures. Ka faktor mbrojtes SPF 15 dhe ofron hidratim deri ne 8 ore. E disponueshme ne 5 ngjyra. (101 – 105)

Permban:

Faktore “GLOW” - Kombinim i vecante i perberesve aktiv antioksidues te cilet mbrojne kunder stresit oksidativ. 

Ekstrakt i kakaos: Permban biolipide qe zbusin siperfaqen e lekures.

Vaj Moringa oleifera: Zbut, forcon dhe mbron lekuren nga agjentet e jashtem atmosferike.

Vitamina E: Mbron lekuren nga radikalet e lira dhe stresi oksidativ.

Perdorimi: Aplikohet ne lekure me ndihmen e furces specifike.

Paketimi: 30 ml  

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Dorjana MadaniTirane Rr. Shemsi Haka, Godina 1 kateshe0693632078 / 0695867646
FARMACI RX ONE PHARMACYLagja Pavarsia Vlore
Farmaci JAKO-SHSHKODER0694899999 / 0692274224
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
FARMACI EVA-FARMA Tirane042400526
Farmaci DITE E NATE 15 (RR.DURRESIT)TIRANE RRUGA DUREESIT
ARSI FARMA SHPKDurres Nikel Rinas0682021379
Farmaci 4 LIFETirane Rruga Sitki Cico pll 3 ap 10698509933
FARMACI ROMA DurresPerballe Flag ship centre Durres695442044
FARMACI RAJLATirane0692315540
Farmaci KLEDI_BRLagje Clirim-BERAT676894911 / 695601728
FARMACI ARLINDI DurresDURRES, lagjja 15 Rr Petrit Llaftiu0695155677
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
FARMACI TOP PHARMA Tirane Tirane RR"5 MAJI', QENDRA CONCORD 0672420281 , 0696366714
FARMACI DJEPAXHIJA SHKODER, Rr Isuf Sokoli prane klubit te gjuetareve0699777985 / 0693747700
Farmaci Medic ALLagja Pavarsia_Vlore0693756511 , 0692020213
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
Farmaci EMIRA OSMANI_LELEZHE
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
FARMACI SETI TIRANETirane0692238973
FARMACI BIO PLUS SHPKTIRANE04 2376853
Farmaci FarmaTea Tirane Rruga Hamdi Garunja0692336305
FARMACI JULI PATOSFier,Patos,Lgj"1 Maji",Rr "koli Marku",Obj 6/60693864030
FARMACI 1 MAJI VloreVlore Lagja 1 Maji Rruga Sazani 0693346450
FARMACI NILA DURRESDURRES0692939476 / 0699415511
FARMACI FARMALINE TIRANEKodra e Diellit Kristal TIRANE685210718
FARMACI FATJONA VLOREVLORE0694737049
Farmaci Marsida Topci_PGLagje Nr3_Pogradec694851541
FARMACI E*DIELL Lezhe Shengjin ISHULL-SHENGJIN LEZHE0694050644.0692052667
Farmaci MELA (Shengjin)Lezhe Shengjin Lagjja Qender Shengjin 0699195282
FARMACI VALBONATirane0692113487
FARMACI SARA_TRRr.Frosina Plaku_Tirane672067272
Farmaci ABISTirane Rruga Rrapo Hekali Nj Administrative 130695694145
FARMACI DITE E NATE 1Ushtari i Panjohur Tirane0699910010
FARMACI LEDINA_LULUSHNJE0693152939
FARMACI JONAJDA GERDANI_DRDURRES ,RR'DALIP PEZA',5/379-N10674024794
FARMACI BLIRITirane0682030025
Farmaci DYRRAHDurres,Lagjja 17, Rr Halil Myrto, kt 10693461774
Farmaci Sauku 2Rr. ELB Godina 403, Hyrja 2 Tirane0695175374
FARMACI REARMRruga Bardhok Biba Tirane0692238973
Farmaci Farmavitta 27 BeratBerat Rruga Jani Vruho0697004885
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380 / 694331663
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Makeup
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.