DEFENCE SUN COMPACT FOUNDATION 50

€25.11
Fondatine kompakte me mbrojtje maksimale SPF 50, per lekurat teper te ndjeshme.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2005

Fondatine kompakte me mbrojtje maksimale SPF 50,  per lekura  shume  te ndjeshme.

Dhuron nje mbrojtje te trefishte ndaj diellit:

  • Mbron nga demtimet afatshkurtra qe shkaktojne rrezet UVA dhe UVB.
  • Mbron nga radikalet e lira te shkaktuara nga rrezet IR.
  • Mbron nga demtimet afatgjata fale kompleksit “PRO- REPAIR”.

Permban:

Kompleks Pro-Repair:  nje sinergji e veçante e perberesve aktive:

  • Niacin: ndihmon per te luftuar demtimin biologjik, duke forcuar keshtu mekanizmat e mbrojtjes natyrore te ADN-se dhe riparimit.
  • Beta-Glukan/L-Carnitine: Patente e perberesve qe stimulon sistemin mbrojtes natyral te lekures dhe lufton radikalet e 
  • Vitamina E: ka efekt antioksidues.

Perdorimi: Aplikoni fondatinen me tamponin perkates, njesoj si pudrat e tjera kompakte.

Paketimi: 9 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitFytyra
Sipas tipit te produktitMakeup
Sipas LinjaveBionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.