DEFENCE COLOR LIFTING ANTI-AGEING FOUNDATION

2 670 Lekë
Fondatine me efekt lifting, specifike per lekurat e maturuara. Ka teksture te bute qe pershtatet mire me lekuren dhe dhuron mbulim perfekt gjate gjithe dites.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0340

Perzierja e vecante e ekstrakteve bimore jep nje rezultat perfundimtar si saten, zvogelon rrudhat e imta dhe shenjat e lodhjes. E pasur me "Glow Factor", revitalizon dhe i jep shkelqim lekures.  Ka faktor mbrojtes SPF 15 dhe eshte e disponueshme ne 5 ngjyra (kodet 201 deri ne 205).

Permban:

Faktore “GLOW” :Kombinim i vecante i perberesve aktiv antioksidues te cilet mbrojne kunder stresit oksidativ. 

Ekstrakt i kakaos: Permban biolipide qe zbusin siperfaqen e lekures.

Vaj Moringa oleifera: Zbut, forcon dhe mbron lekuren nga agjentet e jashtem atmosferike.

Vitamina E: Mbron lekuren nga radikalet e lira dhe stresi oksidativ.

Agjentet teksturizues: Pluhra mikroskopik qe lehtesojne shperndarjen e produktit mbi lekure pas aplikimit.

Fito-kompleks zbutes: Perfshin lule banane dhe ekstrakte te bimes centella asiatika, te cilat zbusin te gjithe siperfaqen e lekures.

Perdorimi: Aplikohet ne lekure me ndihmen e furces specifike.

Paketimi: 30 ml  

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ANJA POGRADECPOGRADEC0696152888
FARMACI LEJDI LAPRAKELAPRAKE_TIRANE0689028598
FARMACI FLORITirane
FARMACI ERIONI-1 BABRRUBABRRU TIRANE0672080714
FARMACI EVI_VL (Adhurim Hoxha)VLORE
FARMACI ENIDA_VLVLORE0697332831
Farmaci ELVITirane Rruga Ndre Mjeda kompleksi Magnet0696906186
FARMACI HASA GOLEMGOLEM Durres0696433075
FARMACI OLA FARMA_KJPerballe spitalit Kavaje0682099920
FARMACI JULI PATOSFier,Patos,Lgj"1 Maji",Rr "koli Marku",Obj 6/60693864030
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
FARMACI FARMALINE TIRANEKodra e Diellit Kristal TIRANE685210718
FARMACI RX ONE PHARMACYLagja Pavarsia Vlore
Farmaci Pharma Store FloriRr. Kastriotet Ndertesa 83 Tirane0699775702
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
FARMACI SETI TIRANETirane0692238973
FARMACI INA CELA TIRANEYzberisht TIRANE0692213639
FARMACI CELA F.KRUJEFushe Kruje0698746101
FARMACI DJEPAXHIJA SHKODER, Rr Isuf Sokoli prane klubit te gjuetareve0699777985 / 0693747700
Farmaci ARENATirane Rruga Gjon Pali II qendra tregtare Arena0692077700
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
FARMACI AMOS TRRruga Dritan Hoxha TIRANE044521448 / 0675160534
FARMACI BIO PLUS SHPKTIRANE04 2376853
Farmaci FarmaTea Tirane Rruga Hamdi Garunja0692336305
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
FARMACI NILA DURRESDURRES0692939476 / 0699415511
FARMACI FATJONA VLOREVLORE0694737049
FARMACI GURGA RR.ELBTIRANE Rr"Mihal Grameno"pll4,shk 5 .ap 2042371399
Farmaci EDEN (Babrru)Pakuqan Babrru Qender Rruga Halit Haxhia Tirane0692524320
Farmaci Blerta Alibali-SHShkoder695485639
FARMACI KOLISTirane04 2231552 ,0684005030
FARMACI SARA_TRRr.Frosina Plaku_Tirane672067272
Farmaci ABISTirane Rruga Rrapo Hekali Nj Administrative 130695694145
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
FARMACI JONAJDA GERDANI_DRDURRES ,RR'DALIP PEZA',5/379-N10674024794
FARMACI BLIRITirane0682030025
Farmaci DYRRAHDurres,Lagjja 17, Rr Halil Myrto, kt 10693461774
Farmaci DEI-BeratBERAT693696698
Farmaci MEDIGREEN_(Bio plus) Tirane Tirane Rr Vllazen Huta God Nr 60692044817
FARMACI REARMRruga Bardhok Biba Tirane0692238973
Farmaci Farmavitta 27 BeratBerat Rruga Jani Vruho0697004885
FARMACI LOLA ANILAKAVAJE055243654 / 0695561182
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Makeup
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.