DEFENCE COLOR MATTIFYING FOUNDATION

2 150 Lekë
Fondatine me efekt mat dhe faktor mbrojtes SPF 15, e pershtatshme per lekura mikse dhe te yndyrshme.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2128

Fale permbajtjes se vecante te rreshires se Mesdheut, mban nen kontroll shkelqimin ne zonen T te fytyres dhe jep rezultat natyral duke minimizuar poret dhe imperfeksionet. E pasur me "Glow Factor" revitalizon dhe shkelqen lekuren. Testuar te jete jo-komedogjen (nuk krijon pika te zeza). I disponueshme ne 5 ngjyra (kodet 401-405).

Permban:

Rreshira  Pistacia lentiskus: Ul nivelin e sebumit ne lekure. Redukton imperfeksionet e lekures dhe poret e zgjeruara.

Faktore “GLOW” - Kombinim i vecante i perberesve aktiv antioksidues te cilet mbrojne kunder stresit oksidativ. 

Ekstrakt i kakaos: Permban biolipide qe zbusin siperfaqen e lekures.

Vaj Moringa oleifera: Zbut, forcon dhe mbron lekuren nga agjentet e jashtem atmosferike.

Vitamina E: Mbron lekuren nga radikalet e lira dhe stresi oksidativ.

Perdorimi:  Aplikohet ne lekure me ndihmen e furces specifike.

Paketimi:  30 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ALTAFARMA Rruga Tefta Tashko nr.6 Tirane0692077700
Farmaci Kasa_DRDurres0693571843
FARMACI JOTELagjja Kongresi i Permetit_Shkoder0692794663
FARMACI Nr.9 Plus (ANISA)-VloreVLORE0699737727
FARMACI TOP PHARMA Tirane Tirane RR"5 MAJI', QENDRA CONCORD 0672420281 , 0696366714
Farmaci Irma Prifti 2L. Skender Libohova Rr. Misto Mamo Lushnje035226413, 0697240613
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ENIDA_VLVLORE0697332831
FARMACI HOBDARITirane042233183
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
FARMACI VISI (LIQENI)Liqeni_Tirane042463118
Farmaci Ajla FarmaTirane,Rruga Artan Lenja fusha aviacionit0696730394
FARMACI RX ONE PHARMACYLagja Pavarsia Vlore
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
FARMACI ESLERLagjja Qemal Stafa,Rr.Daut Borici_Shkoder0697724487
FARMACI META SHSHKODER0694531283
Farmaci ELVITirane Rruga Ndre Mjeda kompleksi Magnet0696906186
Farmaci Argentina_LEShengjin-Lezhe0695261906 / 0695784251
Farmaci JAKO-SHSHKODER0694899999 / 0692274224
Farmaci PHARMA BRIELTirane Rruga Irfan Tomini pll 8/3 shk10695235350
FARMACI AMOS TRRruga Dritan Hoxha TIRANE044521448 / 0675160534
FARMACI EVA ELBASANELBASAN0692277833
FARMACI FitHealth 1Rr Abdyl Frasheri -Tirane0682153996
FARMACI Rrapaj TRRruga Bajram Curri Tirane 692676212
FARMACI NEO TIRANELIBRI UNIVERSITAR TIRANE0692055312
FARMACI KSANTI FARMA TIRANEQyteti Studenti TIRANE0695707146
FARMACI ADA LushnjeRr.Marin Barleti LUSHNJE695419591
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
Farmaci Nikolas-LESpitali Civil-Lezhe
FARMACI EDEN TIRANEZogu i zi TIRANE0694255869
Farmaci FarmaTea Tirane Rruga Hamdi Garunja0692336305
FARMACI PANACEA TIRANERruga HOXHA TAHSIM TIRANE044500202
FARMACI FARMAVITTA 29 (ELB)Lagja Kongresi i Elbasanit Elbasan
FARMACI HYSAJ_TRPrane Medresese_Tirane0696120661
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI SHAMETI DURRESDURRES0697703001
FARMACI KASA_ELLagja Syrja Dygjeni_Elbasan0699554622 / 0696471086
FARMACI VEFI MIHALILAGJIA LLUKAN PRIFTI, RRUGA RINIA, KUCOVEvefimihali09@gmail.com
FARMACI GALENOS_TRTIRANE, RR'DIBRES"0693645041
FARMACI ANA_LEZHELagja Varosh_LEZHE0698521732
FARMACI INEATirane
FARMACI DITE E NATE 1Ushtari i Panjohur Tirane0699910010
FARMACI LEDIA_VLVLORE0688089861
Farmaci TRIS MedTIRANE042358871 / 694556466
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Makeup
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.