DEFENCE COLOR MATTIFYING FOUNDATION

€17.42
Fondatine me efekt mat dhe faktor mbrojtes SPF 15, e pershtatshme per lekura mikse dhe te yndyrshme.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2128

Fale permbajtjes se vecante te rreshires se Mesdheut, mban nen kontroll shkelqimin ne zonen T te fytyres dhe jep rezultat natyral duke minimizuar poret dhe imperfeksionet. E pasur me "Glow Factor" revitalizon dhe shkelqen lekuren. Testuar te jete jo-komedogjen (nuk krijon pika te zeza). I disponueshme ne 5 ngjyra (kodet 401-405).

Permban:

Rreshira  Pistacia lentiskus: Ul nivelin e sebumit ne lekure. Redukton imperfeksionet e lekures dhe poret e zgjeruara.

Faktore “GLOW” - Kombinim i vecante i perberesve aktiv antioksidues te cilet mbrojne kunder stresit oksidativ. 

Ekstrakt i kakaos: Permban biolipide qe zbusin siperfaqen e lekures.

Vaj Moringa oleifera: Zbut, forcon dhe mbron lekuren nga agjentet e jashtem atmosferike.

Vitamina E: Mbron lekuren nga radikalet e lira dhe stresi oksidativ.

Perdorimi:  Aplikohet ne lekure me ndihmen e furces specifike.

Paketimi:  30 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380 / 694331663
FARMACI IRIDA ZOTAJ_VLVLORE699390926
Farmaci BALLOLLI-01Librazhd,lagjja 2 Rr Qazim Murtini pall19 kt 10692624634
FARMACI TOP PHARMA Tirane Tirane RR"5 MAJI', QENDRA CONCORD 0672420281 , 0696366714
FARMACI ORIENTirane0692054446
FARMACI HOBDARITirane042233183
Farmaci Orange Farmaci 06 ElbElbasan Lagja Aqif Pasha nr7/440-n.70698263223
Farmaci FarmaTea Tirane Rruga Hamdi Garunja0692336305
FARMACI BIOSTirane044302778
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI ORANGE 020Rruges "Myslym Shyri", Tirane0692209778
FARMACI FLUTURATirane0697574708
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
FARMACI 1 MAJI VloreVlore Lagja 1 Maji Rruga Sazani 0693346450
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
Express Pharma shpk Tirane Bulevardi Zogu i pare ( te treni)0682701937
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
FARMACI KLODI FIERFIER034226314 / 693862188
FARMACI ENIDA_VLVLORE0697332831
FARMACI AGIMI 1 Tirane Tirane Astiri0696563486, 0673225364
FARMACI ANA_LEZHELagja Varosh_LEZHE0698521732
Farmaci Gentiana Marku_TRTirane,Rr'Barrikadave"Turdiu Centre Kt1 0672000911, 0682090056
FARMACI KOLISTirane04 2231552 ,0684005030
Farmaci KEJDITirane Rruga Tefta Tashko Pall. alb Building0694813693
FARMACI JOTELagjja Kongresi i Permetit_Shkoder0692794663
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
Farmaci Ajla FarmaTirane,Rruga Artan Lenja fusha aviacionit0696730394
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
FARMACI GALENOS_TRTIRANE, RR'DIBRES"0693645041
Farmacia B +Tirane Rruga Mihal Grameno 0692607927
Farmaci Neo 1Tirane Farke Liqeni i thate kompleksi Kolombo 0695295675
FARMACI KASA_ELLagja Syrja Dygjeni_Elbasan0699554622 / 0696471086
Farmaci ARENATirane Rruga Gjon Pali II qendra tregtare Arena0692077700
FARMACI RX ONE PHARMACYLagja Pavarsia Vlore0694895158
Farmaci Griselda SheraVore Marikaj Rruga Marikaj 0672861176
FARMACI BIO PLUS SHPKTIRANE04 2376853
Kristi GuberajTirane Rruga Lord Bajron0696639171
FARMACI VALBONATirane0692113487
Farmaci Dani_TRRr A Z Cajupi Pall 20_Tirane694581099
Farmaci TRIS MedTIRANE042358871 / 694556466
Farmaci NOEL _TR (Kashar)Tirane,Kashar,rr Aleksandri i madh0696785460
FARMACI EVA Tirane Tirane RRUGA QEMAL STAFA2345949
Farmaci ANA-2014 TIRANEPrane Rruga e Teleferikut TIRANE695705558
FARMACI XHULIO_VLOREVLORE0698497029
FARMACI HEBOVIJA ShkoderShkoder Lgj"Vasil Shanto",Rr"Qemal Dracini"362/3640672315574
FARMACI PHARMAWEST (Rr.Kavajes)Rruga e Kavajes Tirane0697008888
FARMACI FARMABLEND 2Lagja Luigj Gurakuqi,rruga Aqif Pasha Elbasan0694040455 / 0676466831
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Makeup
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.