MagnesiumOil Original- 15 ml

500 Lekë
Forma me e paster e magnezit ne forme vaji, siguron menyren me inovative per te plotesuar nivelin e magnezit.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Forma më e pastër e magnezit në formë vaji, siguron mënyrën më inovative për të plotësuar nivelin e magnezit.  Përmban 31% Klorur magnezi të përqëndruar. 10 sprucime shpërndajnë minimumi 200mg (51% RDA) formë elementare optimale përthithshme magnezi.

  • Rigjeneron dhe relakson muskujt e tendosur, në mënyrë natyrale.
  • Përmirëson shëndetin e kockave dhe të lëkurës
  • Ndikon në përthithjen e kalciumit, relaksim dhe mirëqënien e përgjithshme.

Përdorimi: Aplikojeni në trup dhe masazhojeni. Për më shumë rezultat, këshillohet që të përdoret pas ushtrimeve ose dushit në lëkure të lagur.

Paketimi 15 ml (90 sprucime)

Si funksionon magneziumi transdermal?

BetterYouMagnesiumOil përthithet nga poret e epidermës, në këtë mënyrë kalon direkt në enët e gjakut dhe muskujt poshtë tyre duke eleminuar kalimin në organet e aparatit tretës në të cilin shumë përbërës ushqimor nuk përthithen. Garanton një përthithje optimale, shumë më efektive se kapsulat dhe tabletat.

I përshtatshëm për:

  • Të gjitha moshat
  • Vegjetarian
  • Vegan
  • Gjatë shtatzënisë dhe laktacionit

Pa efekte anësore ose reaksion me medikamentet e tjera.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI AMELIATirane0682051408
FARMACI ANI TIRANEPrane Astirit TIRANE693575083
Farmaci GENIUS LAB SHPKTirane Rruga Kavajes0693525520/0693033164
FARMACI FLORITirane0672000707
FARMACI URGJENCA_KOKORCE672022901
FARMACI PHARMADAY TIRANEQyteti Studenti TIRANE694288892
FARMACI JANIFARMATIRANE0692474889
Farmaci Fiori ORANGE farmaci Tirane Tirane Rr.Irfan Tomini Perb. Shkolles Mesonjtorja0698786196
Farmaci London 2 ElbasanElbasan Lagja Skenderbej, Rruga Iliaz Kosova0693776264
FARMACI DUKA TIRANERr. Irfan Tomini_TIRANE2273223 , 0692797737
FARMACI SHEHU KAMEZKamez_Tirane0694096294
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.