MagnesiumOil Original- 100 ml

1 800 Lekë
Forma me e paster e magnezit ne forme vaji, siguron menyren me inovative per te plotesuar nivelin e magnezit.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Forma më e pastër e magnezit në formë vaji, siguron mënyrën më inovative për të plotësuar nivelin e magnezit.  Përmban 31% Klorur magnezi të përqëndruar. 10 sprucime shpërndajnë minimumi 200mg (51% RDA) formë elementare optimale përthithshme magnezi.

  • Rigjeneron dhe relakson muskujt e tendosur, në mënyrë natyrale.
  • Përmirëson shëndetin e kockave dhe të lëkurës
  • Ndikon në përthithjen e kalciumit, relaksim dhe mirëqënien e përgjithshme.

Përdorimi: Aplikojeni në trup dhe masazhojeni. Për më shumë rezultat, këshillohet që të përdoret pas ushtrimeve ose dushit në lëkure të lagur.

Paketimi 100 ml (600 sprucime)

Si funksionon magneziumi transdermal?

BetterYouMagnesiumOil përthithet nga poret e epidermës, në këtë mënyrë kalon direkt në enët e gjakut dhe muskujt poshtë tyre duke eleminuar kalimin në organet e aparatit tretës në të cilin shumë përbërës ushqimor nuk përthithen. Garanton një përthithje optimale, shumë më efektive se kapsulat dhe tabletat.

I përshtatshëm për:

  • Të gjitha moshat
  • Vegjetarian
  • Vegan
  • Gjatë shtatzënisë dhe laktacionit

Pa efekte anësore ose reaksion me medikamentet e tjera.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI KONI Tirane Tirane SELITE0699929017
FARMACI REITirane0682384173
FARMACI BESJONA_TRPrane Freskut _TIRANE697414463 / 0673740870
FARMACI LINASALUD Lagjja nr.3 Durres Rruga Migjeni_Durres0682053299
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
FARMACI RUBINITirane0692056124
FARMACI DEGATirane0682079567
FARMACI HELGATirane0693918288
FARMACI AMICA Tirane Tirane Blv"Gjergj Fishta",ish-ekspozita696130511
FARMACI MELA TIRANERruga Qamil Gurakuqi TIRANE698754994
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.