Kidney Cleanse Veg Capsules

2 940 Lekë
Formule bimore e cila ndihmon ne ruajtjen e funksionit te veshkave dhe mirembajtjen e traktit urinar.
Disponibiliteti: Ne gjendje
  • Mirëmban traktin urinar
  • Ruan funksionin e veshkave

Trakti urinar i shëndetshëm është thelbësor për ruajtjen e balancës të fluideve trupore dhe për pastrimin e trupit të mbetjeve metabolike. NOW® Kidney Cleanse është një përzierje bimësh si Uva Ursi, farat e majdanozit, kopërit, bishti i kalit, kanë një histori të gjatë përdorimi në mirëmbajtjen e shëndetit të traktit urinar.

Përdorimi: 2 kapsula çdo ditë me shumë ujë. Përdorimi i përditshëm për më shumë se një muaj nuk rekomandohet. Vetëm për të rritur.

Paketimi: 90 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % vlerës ditore

Ekstrakt nga gjethja e Uva Ursi (Arctostaphylos uva-ursi 

300 mg

*

Fara majdanozi (Petroselinum crispum)

150 mg

*

Ekstrakt nga gjethja e rozmarines (Rosmarinus officinalis)

150 mg

*

Fara finoku (Foeniculum vulgare)

100 mg

*

Ekstrakt nga rrenja e hithrave (Urtica dioica)

50 mg

*

Ekstrakt nga vaji I ullirit Olea europaea)

50 mg

*

Bimë bisht kali (Equisetum arvense)

50 mg

*

Përbërës tjerë: Celulozë, miell orizi, stearat magnezi (me origjinë bimore) dhe silic.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI LIRA DHE ROZA TIRANEKAMEZ TIRANE0698468517
FARMACI ERIONI-1 BABRRUBABRRU TIRANE0672080714
FARMACI YMERI TIRANEBabrru TIRANE0697565464 , 0694524186
Farmaci ITALMED-PaskuqanPaskuqan-Tirane0696512031
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
FARMACI FARMAIDEATirane696195202
Farmaci Elisa_ELELBASAN0693182501 ,0696303788
FARMACI GRADICA Tirane Tirane BLV"Blu",KAMEZ0674639661
Farmaci AVI & ORN Tirane Kamez Bulevardi blu pll Ana Konstruksion 0682043077
Farmaci Irma Prifti 2L. Skender Libohova Rr. Misto Mamo Lushnje035226413, 0697240613
FARMACI HYSENAJ PASKUQANPASKUQAN TIRANE0695766086
FARMACI SHEHU KAMEZKamez_Tirane0694096294
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.