TestoJack 200 Veg Capsules

3 920 Lekë
Formule bimore e cila nxit potencen dhe vitalitetin e pergjithshem tek meshkujt.
Disponibiliteti: Ne gjendje
  • Nxit potencën tek meshkujt
  • Suport për aktivitetin seksual

NOW® TestoJack 200™ është një kombinim i përbërësve natyralë bimorë si Tongkat Ali, Tribulus, Maca and Horny Goat weed, të njohur për vetitë e tyre në rritjen e libidos për aktivitetin seksual dhe vitalitetin e përgjithshëm. Përvec këtyre kjo formulë përmban dhe Amerikan Ginseng, Panax Ginseng dhe Muira Puama për të ruajtur nivelet e energjisë.

Përdorimi: 2 kapsula, 1 deri në 3 herë në ditë të shoqëruar me ushqim.

Paketimi: 60 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % vlerës ditore

Rrënjë Tongkat Ali (Ekstrakt Eurycoma longifolia Jack)

200 mg

*

Rrënjë Maca organike (Lepidium meyenii) (Koncentrat 6:1)

500 mg

*

Ekstrakt nga gjethe Epimedium (Horny Goat weed)
(min. 3% Icarin)

250 mg

*

Ekstrakt fruti Tribulus terrestris

250 mg

*

Rrënjë American Ginseng (Panax quinquefolium)

75 mg

*

Rrënjë Panax Ginseng (Panax ginseng)

75 mg

*

Rrënjë Muira Puama (Ptychopetalum olacoides) (Koncentrat 12:1)

50 mg

*

Përbërës tjerë: Celulozë (kapsulë), Stearat Magnezi (origjinë bimorë), pluhur celulozë dhe silic.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Dani_TRRr A Z Cajupi Pall 20_Tirane694581099
FARMACI NECKA_SRLagja Nr.3 Sarande0686764177 , 0693052980
FARMACI UNIVERS PLUS_TRTirane0694845553
FARMACI ANIBOKATirane Tirane TIRANE Rruga Barrikadave, Pallati 130699410023 , 0672034300
FARMACI YASMIN SHKODERShkoder Lagja Manush Alimani,Blv Zogu 10693992373
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.