Female Balance Capsules

3 000 Lekë
Formule bimore per balancimin hormonal tek femrat.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10133
 • Me wild yam, vitex, dong quai dhe GLA
 • NOW® Female Balance™ është një përzierje unike bimore për femrat, me Dioscorea Villosa, Vitex Agnus-castus, Angelica Sinensis dhe Actaea Racemosa me veti ushqyese nga GLA, vitamina B6 dhe acid folik për të ndihmuar në balancën e femrave.

  Përdorimi: 1-3 kapsula në ditë me ushqim.

  Paketimi: 90 kapsula

  Përmbajtja

  Sasia për dozim:

  Sasia % së vlerës ditore

  Vitamin B6(HCl Piridoksine)

  17 mg

  1000%

  Acid folik

  222 mcg DFE 133 mcg  A.F 

  56%

  Pluhur nga vaj Borage (15 mg GLA nga fara e Borago officinalis)

  100 mg

  *

  Ekstrakt Black Cohosh (rrënja e Actaea racemosa)

  5 mg

  *

  Wild Yam (rrënja e Dioscorea villosa)

  75 mg

  *

  Organic Dong Quai (rrënja e Angelica sinensis)

  100 mg

  *

  Ekstrakt Vitex (min. 0.5% Agnusides nga fruti  Vitex agnus castus)

  50 mg

  *

  Përbërës tjerë: Xhelatinë, miell orizi, stearat magnezi (origjinë bimore) dhe silic.

   Produkti gjendet ne keto farmaci: 
  FARMACI KOLISTirane04 2231552 ,0684005030
  Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
  FARMACI ELIO PGPogradec696458108
  Farmaci JAKO-SHSHKODER0694899999 / 0692274224
  FARMACI E.SHERRI_LELEZHE, LGJ"BESELIDHJA"0686683404
  FARMACI ESLERLagjja Qemal Stafa,Rr.Daut Borici_Shkoder0697724487

  Kliente qe blene kete produkt blene edhe

  Picture of Thyroid Energy Veg Capsules
  2 950 Lekë
  Picture of Dandelion Tea, Organic
  970 Lekë
  Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.