Horny Goat Weed Extract 750 mg Tablets

3 100 Lekë
Formule bimore per femra dhe meshkuj e cila rrit vitalitetin.
Disponibiliteti: Ne gjendje
  • Plus 150 mg rrënjë maca

Horny Goat Weed Extract është një bimë e cila është përdorur që në lashtësi nga mjekësia alternative kineze. Ky suplement ka në përbërje Epimedium dhe maca, bimë të njohura për vetitë e tyre tonike në organizëm dhe për rritjen e vitalitetit.

Përdorimi: 1 tabletë cdo ditë, gjatë një vakti.

Paketimi: 90 tableta

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

Ekstrakt nga gjethe Epimedium
(Horny Goat weed) (min. 3% Icariin)

750 mg

*

Maca (Lepidium meyenii) (Rrënjë)

150 mg

*

Përbërës tjerë: Celulozë, natrium kroskarmelozë, Acid Stearik (origjinë bimore), Silic, Stearat Magnezi (origjinë bimore).

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.