BioCell Collagen Hydrolyzed Type II Veg Capsules

5 600 Lekë
Formule e pasur me kolagjen te hidrolizuar, ac. hialuronik dhe kondroitine e cila promovon funksionin e artikulacioneve dhe mireqenien e lekures.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 10788
  • Për mirëqenien e lëkurës dhe artikulacioneve

BioCell Collagen® promovon funksionin e artikulacioneve, lëvizjen komode, struktura kockore të forta dhe gjithashtu ruan nivelin normal të lagështisë së lëkurës, vecanërisht asaj drejt plakjes. Ky kompleks i patentuar, i para-tretur nga kërcet e pulës, ka kolagjen natyral të hidrolizuar dhe elementë të tjerë të nevojshëm për shëndetin e indeve lidhore dhe strukturave kockore, duke përfshirë kondroitinën dhe acidin hialuronik.

Përdorimi: 2 kapsula në ditë.

Paketimi: 120 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

BioCell Collagen® (Ekstrakt nga kërci i mishit të pulës)

1 g

 *

Kolagjen i Hidrolizuar Tipi II

570 mg

*

Sulfat Kondroitine

190 mg

*

Acid Hialuronik

95 mg

*

Përbërës tjerë: Hipromelozë (celulozë), mikrokristalinë celuloze, acid stearik (origjinë bimore) dhe dioksid silikoni.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI BIOSTirane044302778
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.