Probiotic-10 25 Billion Veg Capsules

2 600 Lekë
Formule me 10 shtame probiotike te vleresuara klinikisht.
Disponibiliteti: Ne gjendje

NOW® Probiotic-10™ ofron një spektër të gjërë dhe të balancuar të organizmave të gjallë të cilët njihen si shtame probiotike që i rezistojnë aciditetit dhe që kolonizojnë sistemin gastrointestinal. Bakteret probiotike janë jetësore për digjestimin, ato ndihmojnë në integritetin, lëvizshmërinë dhe detoksifikimin intestinal. Pas hapjes mbajeni në frigorifer që të ruajë efikasitetin dhe fuqinë.

Përdorimi: 1 kapsulë 1 ose 2 herë në ditë ndërmjet vakteve ose me stomakun bosh.

Paketimi: 30 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % vlerës ditore

Lactobacillus acidophilus (La-14), Bifidobacterium lactis (Bl-04), Lactobacillus paracasei (Lpc-37), Bifidobacterium breve (Bb-03), Lactobacillus plantarum (Lp-115), Streptococcus thermophilus (St-21), Lactobacillus casei (Lc-11), Lactobacillus salivarius (Ls-33), Lactobacillus rhamnosus (Lr-32), Bifidobacterium longum (BI-05)

130 mg

*

Përbërës tjerë: Celulozë mikrokristaline, hipromelozë (kapsulë celuloze), FOS (Frutooligosaharide), Palmitat Askorbili dhe Dioksid Silikoni.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI KAMEL FARMA Tirane (Laprak)Tirane Laprak676008703
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane Tirane QENDRA TREGETARE TEG0694769600 , 0696154711
FARMACI FLORITirane
FARMACI RUBINITirane0692056124
FARMACI MOZAIKU_TRTIRANE042223571
Farmaci Eiden Farma TIRANEDon Bosko TIRANE685477876
FARMACI VALBONATirane0692113487
FARMACI FLUTURATirane0697574708
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI KANANITirane0672599599
FARMACI LELATirane0685578126 , 02356044
FARMACI DUKA TIRANERr. Irfan Tomini_TIRANE042273223
FARMACI FATJONA VLOREVLORE0694737049
FARMACI KSANTI FARMA TIRANEQyteti Studenti TIRANE0695707146
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI BLEDI TIRANETirane0695448393
FARMACI LEJDI LAPRAKELAPRAKE_TIRANE0689028598
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.