Prostate Support Softgels

3 850 Lekë
Formule me ekstrakte bimore dhe nutrient te tjere e cila promovon funksionin e prostates.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
  • Për mirëmbajtjen e prostates
  • Me Saw Palmeto, Hithër dhe Likopene

NOW® Prostate Support është një përzierje e standartizuar me ekstrakte bimore dhe nutrientë të tjerë. Formula përmban Saw Palmeto, që sipas studimeve promovon funksionin e prostatës, vaj nga farat e kungullit, vitaminë B6 dhe likopene.

Përdorimi: 2 kapsula, 1 deri në 2 herë në ditë të shoqëruara me ushqim.  

Paketimi: 90 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % vlerës ditore

Kalori

10

 

  Totali Yndyrnave

1 g

1%

Vitamin B-6 (nga HCl Piridoksine)

10 mg

588%

Zink (nga Glukonat Zinku)

15 mg

136%

Ekstrakt Saw Palmetto (Serenoa repens)
(min. 85% Acide yndyrore)

160 mg

*

Ekstrakt nga rrënja e hithrës (Urtica dioica)

300 mg

*

Vaj nga farat e kungullit

1 g (1,000 mg)

*

Likopene (LYC-O-MATO®, Ekstrakt Natural domate)

3 mg

*

Përbërës tjerë: Kapsula e butë (xhelatinë, glicerinë, çiçibanoz, ujë) dhe dyll blete.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci SEFAFier Lagjja 15 Tetori Rruga Mico Papuciu0696583432
Farmaci EDEN (Babrru)Pakuqan Babrru Qender Rruga Halit Haxhia Tirane0692524320
Farmaci Irma Prifti 2L. Skender Libohova Rr. Misto Mamo Lushnje035226413, 0697240613
FARMACI JORI_TRTIRANE0694838942
FARMACI ZENELAJTirane0692070525
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
FARMACI HYSENAJ PASKUQANPASKUQAN TIRANE0695766086
Farmaci Mona TrYzberisht Tirane695224209
FARMACI YLLITirane0684043778
FARMACI ANA 12_TRTirane0697735068
FARMACI BESA TIRANESHKOLLA E KUQE TIRANE
FARMACI BRISI TIRANETIRANE0692524320
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.