Glucosamine & Chondroitin Extra Strength Tablets

3 700 Lekë
Formule me glukozamine dhe kondroitine e cila ofron suport per kockat dhe artikulacionet.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Glukozamina është esenciale për formimin e glikosaminoglikaneve (GAG’s) dhe proteoglikaneve, përbërësit kryesor të indit kërcor. Kondroitina është një glikozaminoglikan i cili në këtë formulë është kombinuar me glukozaminën për të krijuar një produkt efektiv që ushqen dhe mirëmban kockat dhe artikulacionet.

Përdorimi: 2 kapsula në ditë të shoqëruara me shumë ujë.

Paketimi: 60 tableta

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % vlerës ditore

Natrium

110 mg

5%

Sulfat Glukosamine
(nga Kompleksi i sulfat potasium glukozamine)

1.5 g (1,500 mg)

*

Sulfat Natriumi Kondroitin (nga kartilagje të gjedhëve)

1.2 g (1,200 mg)

*

Përbërës tjerë: Celulozë, acid stearik (origjinë bimore), stearat magnezi (origjinë bimore), silic. Përmban produkte deti.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
DEA ONE SHPKTirane Rruga Myslym Shyri pll nr 56/20696415464 / 0672166172
Farmaci Marsida Topci_PGLagje Nr3_Pogradec694851541
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI NILA DURRESDURRES0692939476 / 0699415511
FARMACI TONI_SAUKSAUK_TIRANE0682073280 / 0692160173
Farmaci Sauku 2Rr. ELB Godina 403, Hyrja 2 Tirane0695175374
FARMACI SAUKU_TRSAUK,TIRANE682073280
FARMACI Rrapaj TRRruga Bajram Curri Tirane 692676212
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
Farmaci Irma Prifti 2L. Skender Libohova Rr. Misto Mamo Lushnje035226413, 0697240613
Farmaci Pharma Store FloriRr. Kastriotet Ndertesa 83 Tirane0699775702
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.