Liver Caps Capsules

€23.90
Formule per melcine e cila permban kualitetin me te mire te melcive te lopeve argjentinase, Eleuthero dhe Silybum marianum.
Availability: In stock
SKU: 10422
 • Me Silybum marianum dhe Eleuthero
 • Kapsulat për mëlcinë nga NOW® kombinojnë kualitetin më të mirë të mëlcive të bëra pluhur nga lopë Argjentinase, rrënjën e Eleuthero (Eleutherococcus senticosus) dhe ekstrakte të Silybum Marianum për një funksion sa më të shëndetshëm të mëlcisë. Pluhuri nga mëlcia e lopëve është pa hormone dhe shtesa të tjera të panevojshme.

  Përdorimi: 2 kapsula cdo ditë

  Paketimi: 100 kapsula

  Përmbajtja

  Sasia për dozim:

  Sasia % vlerës ditore

  Mëlci lope e bërë pluhur

  1 g

  *

  Rrënjë Eleuthero Organike (Eleutherococcus senticosus)

  100 mg

  *

  Ekstrakt  nga Fruti/Fara Silybum Marianum
  (I standartizuar në min. 80 mg Silimarin Flavonoide - të barazvlefshme me 80%)

  100 mg

  *

  Përbërës tjerë: Xhelatinë, acid stearik (origjinë bimore), silic.

   Produkti gjendet ne keto farmaci: 
  Farmaci ALBANI-SHLagje V Kushi-Shkoder665585491
  FARMACI FARIA TIRANEKAMEZ TIRANE0694400705
  Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.