Drimo

850 Lekë
Formule Zviceriane 100% bimore, me shije te embel te likuirizias, me baze Sene, Mellage dhe bimeve te tjera medicinale (Carvi, Mente, Likuirizia), qe stimulojne tretjen e ushqimeve dhe rregullojne funksionin fiziologjik intestinal.
Availability: In stock
SKU: 0865

Formulë Zviceriane 100% bimore, me shije të ëmbël të likuirizias, me bazë Sene, Mëllage dhe bimëve të tjera medicinale (Carvi, Mente, Likuirizia), që stimulojnë tretjen e ushqimeve dhe rregullojnë funksionin fiziologjik intestinal, duke eleminuar kapsllëkun dhe meteorizmat dhe ndjesinë e fryrjes. Zgjidhja e duhur për këdo që vuan nga shqetësimet intestinale kronike ose nga sindromi e zorrës dembele.

Sena favorizon funksionin normal intestinal. Carvi përmirëson funksionin digjestiv, stimulon lëvizshmërinë e zorrëve dhe eleminon gazrat intestinal. Mentja ka benefite për të gjithë traktin gastrointestinal, stimulon aktivitetin e stomakut dhe zorrëve dhe favorizon eleminimin e gazrave nga brenda zorrës. Likuirizia favorizon tretjen e ushqimit, ndërsa mullaga stimulon pjesën e fundit të zorrëve për nxjerrjen jashtë të feceve duke rregulluar volumin e tyre.

Përdorimi: 1-3 lugë caji, duke e përtypur ose të tretur në pak ujë.

Paketimi: 100 g

Gjethe Sene pluhur

1,0 g

Likuirizia rrënjë pluhur

0,07 g

Fruta Carvi pluhur

0,2 g

Lule Mëllagë pluhur

0,025 g

Gjethe Mente pluhur

0,19 g

   

Nuk përmban: Aromë artificiale, ngjyrues artificialë konservantë, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer të shtuar.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI VERDETirane042254651
Farmaci Orange Farmaci 024Tirane Perballe Qendres Kristal
FARMACI BLERTA KOMBINATTirane0692779657
FARMACI BLEDI TIRANETirane0695448393
Farmaci GJIKNURI Vlore Rruga Pelivan Leskaj lagjja 10 korriku 0672027908
Farmaci EGIAN Tirane Rruga e Kavajes Qendra Condor Center 0685720538
FARMACI MISHEL_ELLagja 5 Maji_Elbasan0692306958
FARMACI TAULANT NACI _FR FIER693893805 / 698490659
FARMACI VITALPHARMA Tirane Tirane KOMUNA E PARISIT694617273
FARMACI AMOS TRRruga Dritan Hoxha TIRANE044521448 / 0675160534
FARMACI BIO FARMA Tirane Tirane Pol Qendrore 9 Katshet0694067704 , 0696733713
FARMACI 17Tirane
Farmaci DITE E NATE 6Tirane Rr Qemal Stafa pll 575/2 shk1 kt 10699910010
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
FARMACI FLUTURATirane0697574708
Farmaci Marsida Topci_PGLagje Nr3_Pogradec694851541
FARMACI FLORITirane
DEA ONE SHPKTirane Rruga Myslym Shyri pll nr 56/20696415464 / 0672166172
Farmaci Nabis_TRIsh Garda e Republikes_TIRANE693587909
Farmaci 4 LIFETirane Rruga Sitki Cico pll 3 ap 10698509933
FARMACI ELONA SPAHIU_PEQINPEQIN686260777 / 0695156215
COSMETIC NATURAL Rr.Egnatia Durres695223935
FARMACI VISI (LIQENI)Liqeni_Tirane042463118
FARMACI DR. PHARMACY(ANDRI CABELI)Prane Kopshtit Zoologjik,RR"Shyqyri Brari"Tirane048847153 / 0695792505
FARMACI KSANTI FARMA TIRANEQyteti Studenti TIRANE0695707146
Farmaci Orange farmaci 21Tirane Rr Dibres 385 prane QSUT1
Farmaci Gurabardhi _ELELBASAN Lagjja Aqif Pasha, rruga Jakov Kilica0695253283
FARMACI ALGO FARMA TIRANEKomuna e Parisit TIRANE0698738377
Farmaci ORANGE 005 FARMACI Tirane,Rruga Abdyl Frasheri , god 16,hyrja,1ap20696322755
Farmaci EMA PHARMA Durres Lagjja nr 3 Rruga Grigor Durrsaku pll 462 0698237600
FARMACI VITALITE_TRTirane,Rr"Ali Demi",Hyrja 1,Ap 3 0696558740
FARMACI LATO PHARMA _PGPogradec, Lgj nr 50675298830
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
FARMACI FARMATECH 1Rruga Komuna e Parisit-Tirane0696116244
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
FARMACI RRAPOTIRANE0696368479
FARMACI REITirane0682384173
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI LELATirane02356044 / 0685578126
FARMACI JULI PATOSFier,Patos,Lgj"1 Maji",Rr "koli Marku",Obj 6/60693864030
eFarma.AL SHPKTirane ,Rruga Luigj Gurakuqi pll 6 shk 1 ap 2 kt 06999515673 / 0692876876
FARMACI REGISA PATOS 2 _FRPATOS FIER
FARMACI SMERALD_TRLagjja AliDemi, Rruga Idriz Dollaku Tirane0672229992 ,0696130206
Farmaci Silvapharma_TRRruga e Dibres_TIRANE697738824
FARMACI ZAIMITirane0698316554
FARMACI FELIX Tirane Tirane Rr.IRFAN TOMINI0696707356
FARMACI Shpresa Nallbani (KRISTAL)-DurresLagje Nr. 9 - Muzeumi Durres052220408 / 0694766866
FARMACI NILA DURRESDURRES0692939476 / 0699415511
FARMACI ALAN Tirane Tirane SAUK0676027588 / 698810838
FARMACI VJOSATirane0692084153
FARMACI DALIPI DRDurres0686261268
FARMACI INAPHARMA Tirane Tirane Porcelan 0696630699
FARMACI LIVIDATirane0695545372
FARMACI WESTTirane0694005055
FARMACI FARMAIDEATirane696195202
FARMACI ARMIRTirane042361932
Farmaci Alpha FarmaciDurres Lagjja 12 Rr.e Deshmoreve0696149320
FARMACI ALTEA Tirane Tirane Komuna e Parisit0672078551
Farmaci Nersi Pharma (Xhamlliku)Rr. Qemal Stafa, Ndr 6/34 ZK 8140 Tirane0672583037
Farmaci Irma Prifti 2L. Skender Libohova Rr. Misto Mamo Lushnje035226413, 0697240613
FARMACI ORIENTTIRANE0693768382
FARMACI LOGOS TRTIRANE0695444438 / 0698403690
FARMACI GRAND FARMARruga Myslym Shyri,pallati "EURO G.C"Sh.p.k Tirane0692065207
FARMACI ALFA PGPogradec0692055145
FARMACI FLORJAN_DRShkozet_DURRES0695442044
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI JONA LTirane0697897063 , 0672127421
FARMACI ERION_ELBELBASAN0674720211 ,054245540
FARMACI ARMEN_TRRr"5 Maji", Tirane0692238973
FARMACI ROMA DurresPerballe Flag ship centre Durres695442044
FARMACI BETA (kodra e diellit)TRK Diellit-Tirane0696553256
FARMACI ISARTI TIRANEAllias TIRANE042369930, 0696210485
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
FARMACI EKONOMITirane0696050620
FARMACI JONA_LULushnje0695747362
FARMACI ERIUSTirane0692176958
FARMACI ELENA FRFier0692113969
FARMACI DEA-PLUS(+)Rruga e Dibres_Tirane422458590
FARMACI DITE E NATE 11Lagja Nene Tereza Lezhe0699910010
FARMACI ELISA 3 ELELBASAN,SHUSHICE054248660
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI KONI A (PEDIATRIA)Tirane0692055515
Farmaci Liveta Tirane Tirane Komuna Parisit42322322 , 0672674066
FARMACI Albana Shakaj(Ejona)Tirane
FARMACI SHEHU 2 TIRANERruga Tish Daia TIRANE
FARMACI YASMIN SHKODERShkoder Lagja Manush Alimani,Blv Zogu 10693992366 / 0693992373
FARMACI EMBI FARMA ELBELBASAN692540210
Farmaci Sinani ElbasanElbasan672055697
FARMACI MATA 2_DRL.13 Rruga"PAVARSIA"Plepa Durres0682599458
FARMACI BERLIN-PHARMA NR.1-ELBElbasan,Lagja Kongresi Elbasanit pallati 30/30694274586
FARMACI Jurgen Babamusta_DRDurres052237386 / 0692126053
FARMACI HERBA FARMA_TIRANETIRANE, PLL"DELIJORGJI' ,PERBALL"GLOBE CENTRE"0682080345 , 0695424436
FARMACI BORA Tirane Rruga Ali Demi, Pallati 155, Shk. 1,Tirane042378370 ,0696407370
FARMACI JONA_VLVLORE,Lgj"Hajro Cakerri",Rr'Ali Demiraj"kt10699322110
Farmaci Orange Farmaci 017Korce
FARMACI JONA_PGPOGRADEC0693311821
FARMACI ALDA_ELELBASAN697906917
Farmaci RejanKamez Lagj. nr2 Bulevardi Blu0699658905 , 0694464219
FARMACI ROMA 2017_TRTIRANE, Rr"Islam Alla"Pll 4/86,kt l 693992989
FARMACI 21 TIRANERr.Frederik Shirokai TIRANE(21 Dhjetori)0693644133
FARMACI Rrapaj TRRruga Bajram Curri Tirane 692676212
FARMACI RAJAN _TRTIRANE,UNAZA E RE, PRANE HOTEL ROLANDI692976217
FARMACI KAMEL FARMA Tirane (Laprak)Tirane Laprak676008703
FARMACI ARIENDTirane42469709 / 0675277729
FARMACI ADA LushnjeRr.Marin Barleti LUSHNJE695419591
FARMACI MOZAIKU_TRTIRANE042223571
Farmaci Dite E Nate 7 (Brryli)Tirane Tek Brryli
Farmaci DITE E NATE 14TIRANE PRANE Q. GLOBE
FARMACI MARS FARMA ELBASANELBASAN692940437
FARMACI FEJZA TIRANERr.ALI PASHE GUCIA -TIRANE042420039
FARMACI INA MISTO MAMEKOMBINAT_TIRANE0676343504
FARMACI ANNA'S PHARMARruga Kongresi i Manastirit Pallati 3 Tirane0694744781
FARMACI Nr 9 Rruga e Kavajes,mbrapa poliklinikes 9 Tirane0692346936
FARMACI WEST Sh.p.k(GARDA) TIRANEGarda E Republikes TIRANE692023111
FARMACI LINDA ELBElbasan
Farmaci Orange farmaci 026Tirane Rruga Myslym Shyri godina 12 hyrja 1
FARMACI TROPLINI DRDurres0698735629
FARMACI MERI_KOKORCE695734749
FARMACI SARA_TRRr.Frosina Plaku_Tirane672067272
Farmaci Sabina BerishaFier Lagja 11Janari, Rruga Jani Bakalli0692656431 / 0695147247
FARMACI INEATirane
FARMACI TEUTA FIERFier0696396559
Farmaci Blerta Alibali-SHShkoder695485639
FARMACI BIMOTirane2371935 / 0696458609
FARMACI ELIDA CALI SRSARANDE HIMARE692636344
Farmaci DITE NATE 4_TRTirane Rr Dibres0699910010
FARMACI SHAMETI DURRESDURRES0697703001
FARMACI KELA_DRDURRES697840347
FARMACI KOLISTirane04 2231552 ,0684005030
Farmaci SILVIPHARMAPogradec Lagjja 1 Rruga 1 Qershori 0698404661
FARMACI FLORATirane0682065190
FARMACI IRDA FIERFier0692088422 , 0696365063
FARMACI ELA B PG.POGRADEC0693275931
FARMACI MANI_F.KrujeFushe Kruje672018627
FARMACI BEAUTYTirane0697205079
FARMACI BIOFARMA ELBASANPerballe ish pol.dentare Elbasan0696755740
Farmaci Orange Farmaci 016Tirane Rr. Arkitekt Kasemi
FARMACI ANGJA DURRESDurres0694882744 / 0695621130
FARMACI MILANO ELBASANElbasan0692110984
FARMACI ORANGE 028Rruga Xhanfize Keko perballe market "Rossman"Tiran0692209778
FARMACI ORANGE FARMACI 027RRUGA E DURRESIT, TIRANE
FARMACI JONAJDA GERDANI_DRDURRES ,RR'DALIP PEZA',5/379-N10674024794
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.