Tri Care Eye Cream

€31.59
Formulim ideal per rrathet e erret te syve dhe borsat.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 3058

- Redukton rrudhat dhe shenjat e lodhjes

- Eleminon rrathet e zinj dhe enjtjet ne zonen e syve

- Nxit prodhimin e kolagjenit dhe permireson ndjeshem mikroqarkullimin,

- Riforcon lekuren duke I rikthyer elasticitetin

Perdorimi: Aplikoni ne mengjes dhe ne mbemje ne zonen perres syve

Paketimi: 15 ml

Perberja: CRC (Kompleksi I rigjenerimit qelizor)

Vitamin A

Vitamin E

Ekstrakti I centella Asiatika

Gjalpe shea

Acid Hialuronik

Vaj macadamia

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI NILA DURRESDURRES0692939476 / 0699415511
FARMACI LUBONJA TIRANESheshi Willson TIRANE697061217
FARMACI KASA_ELLagja Syrja Dygjeni_Elbasan0699554622 / 0696471086
Farmaci ABISTirane Rruga Rrapo Hekali Nj Administrative 130695694145
FARMACI MARSIDA SHShkoder0688380564
Specifikime
Sipas trupit Syte
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.