DEFENCE COLOR LUMINIZER

2 300 Lekë
Formulim kremoz, i bute i cili mbulon rrathet e zinj poshte syve dhe minimizon imperfeksionet e lekures. I disponueshem ne 3 ngjyra: 101 porcelane ,102 Creme ,103 Caramel.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10063

Permban:

Acid Hialuronik: Efekt hidratues.

Agjent teksturizues: I japin lekures nje ndjesi te mendafshte.

Faktore shkelqyes (Glow): Nje grup i veçante me antioxidante dhe qetesues.

Perdorimi: Shtypni butonin ne fund te produktit dhe aplikojeni me furce poshte syve sipas nevojes.

Paketimi: 2 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Pharma Store FloriRr. Kastriotet Ndertesa 83 Tirane0699775702
Farmaci Neo 1Tirane Farke Liqeni i thate kompleksi Kolombo 0695295675
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
FARMACI ERA 91 TIRANERruga Bill Klinton,njesia Bashk.nr 13 TIRANE0683808008
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
FARMACI KLODI BRBerat0694049620
FARMACI LEDIA_VLVLORE0688089861
Farmaci ABISTirane Rruga Rrapo Hekali Nj Administrative 130695694145
FARMACI JONAJDA GERDANI_DRDURRES ,RR'DALIP PEZA',5/379-N10674024794
FARMACI BLIRITirane0682030025
Farmaci DYRRAHDurres,Lagjja 17, Rr Halil Myrto, kt 10693461774
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ISI KORCE ( ALMA JORGJI )Korce0698296331 / 0684053532
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Makeup
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.