DEFENCE DEO FRESH 48H Milky emulsion

970 Lekë
Formuluar per te kontrolluar djersitjen, duke luftuar formimit e eres se keqe. Permbajtja alkoolike e le lekuren me ndjesi te fresket dhe te thate deri ne 48 ore. Testuar per efektet anti-njolle.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10767

Permban:

Raporti i balancuar i ujit / alkoolit : Favorizon tharjen e shpejte te produktit, duke shmangur ndjesine e lageshtise ne lekure.

Klorhidrat alumini: Antiperspirant, rregullon djersitjen duke punuar ne nivelin e kanaleve sekretore te gjendrave te djerses.

Derivati ??i bimes se limonit: Neutralizon eren e keqe.

Vaj esencial kamomil: Jep nje arome te fresket dhe delikate.

Glicerine: Ka efekt  hidratues.

Perdorimi: Aplikoni produktin ne lekure te pastruar dhe te thate.

Paketimi: 100 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI DITE E NATE 30Autostrada Tirane-Durres Km.3 Tirane0699910010
FARMACI DEJONDurres Shijak Lagja Popullore 0697340978
FARMACI HELGATirane0693918288
FARMACI ARDI TIRANETIRANE0692089899
FARMACI ALBIOMED Tirane Tirane RRUGA HOXHA TASIM042232960
FARMACI MEDIKAMENTATIRANE
FARMACI ORANGE FARMACI 027RRUGA E DURRESIT, TIRANE
Farmaci Blerta Alibali-SHShkoder695485639
FARMACI DJEPAXHIJA SHKODER, Rr Isuf Sokoli prane klubit te gjuetareve0699777985 / 0693747700
FARMACI BRITANIKE Tirane Tirane Rruga"Sami Frasheri", Pall "Orion", kt 1675182105
FARMACI ARMEN_TRRr"5 Maji", Tirane0692238973
FARMACI KOPLIKU_SHKODERSHKODER0686012505
FARMACI 24 HANAHRruga Willson ndertesa nr.5 SHKODER0693129434
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
FARMACI NILA DURRESDURRES0692939476 / 0699415511
FARMACI MIA_TR (D.BOSKO)TIRANE,DON BOSKO042205331 / 0694893930
Farmaci BRISITirane Rruga Sami Frasheri pll 11 shk 3 kt 1 ap 190692329297
FARMACI LEDINA_LULUSHNJE0693152939
FARMACI HASANI TIRANEKAMEZ TIRANE0684063180
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI LIVIDARruga Bardhyl ndertesa nr.9 Tirane0695545372
FARMACI 24 (XHULIANA NIKOLLA) Lagja Beslidhja Bulevardi Gjergj Fishta Lezhe0672050081
FARMACI ITALB PHARMATirane0686015696
FARMACI BOCILagja Beslidhja,Rr.Papa Gjon Pali ll Lezhe0696297455
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Antidjerse
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.