DEFENCE COLOR FOUNDATION BRUSH

€24.70
Furce per perhapjen e fondatines likuide, kremoze dhe kompakte duke i asaj dhene nje pamje natyrale.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2806

Forma e vecante e rrumbullaket me nje kend lejon qe te aplikohet produkti lehtesisht edhe ne zona me veshtiresi per tu aplikuar si, konturet e fytyres, hunda dhe konturet e syve. Te gjithe furcat Bionike jane te pergatitura me fibra sintetike dhe me dore ne Itali, gjithashtu jane te testuara per te qene hipoalergjike.

                                                                                           

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
FARMACI NAKORruga Misto Mame,Lagjja Kongresi Lushnje0695370134
Kristi GuberajTirane Rruga Lord Bajron0696639171
FARMACI BESA TIRANESHKOLLA E KUQE TIRANE
FARMACI GALENOS_TRTIRANE, RR'DIBRES"0693645041
FARMACI ZAIMITirane0698316554
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Makeup
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.