GINKGO BILOBA COMPLEX

€6.48
Suplement ushqyes me vitaminë B1, B2, B6, B12 dhe Ginkgo Biloba. Ginkgo Biloba ndihmon në përmirësimin e kujtesës, funksioneve konjitive dhe gjithashtu në përmirësimin e qarkullimit të gjakut në nivel cerebral duke zgjeruar dhe oksigjenuar enët e gjakut.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11164

Përbërësit

Sasia per dozim

Ekstrakt i tharë Gingko Biloba

80 mg

Vitamina B1

1.2 mg

Vitamina B2

1.2 mg

Vitamina B6

10 mg

Vitamina B12

50 µg

Përdorimi: 1-2 tableta në ditë pas ushqimit.

Paketimi: 30 tableta

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI Grupi Mjeksor Komuna e ParisitTIRANE Rr"Grigor Heba"Selite e Vogel, Pll 6 katesh0696030760
FARMACI ILIRIA_ELBELBASAN54256711
Farmaci DIELLRr. Don Bosko, Nd. Zona kad 8330 Tirane0696260916
FARMACI LULE_VLVLORE33227567
FARMACI STELA VLVlore0694025175
Farmaci KATRORI _TRRr Halit Bega pall 9,shk 2, ap 12,Tirane 0686403760
FARMACI ANA BRBerat0694295424
FARMACI ELSITirane0692423090
FARMACI 2 A -FARM Tirane Tirane TEK CASA ITALIA
FARMACI PERJA_DRDURRES0693333267
Farmaci DYRRAHDurres,Lagjja 17, Rr Halil Myrto, kt 10693461774
Farmaci LUMATirane Rruga Shemsi Haka 0684820040
Farmaci Mona TrYzberisht Tirane695224209
FARMACI AGIMITIRANE0672009254
FARMACI SHALLARI TIRANEKashar,Yzberisht TIRANE692256740
FARMACI TEASTirane0682198516
FARMACI GECI SH.Shkoder0682095045
Farmaci Izmir OsmaniShkoder Dobrac Rruga Nacionale Shkoder koplik0695207185
FARMACI KAPIDANIKAVAJE Objekti 6 katesh kati 1 KAVAJE0699353370
Farmaci BioPharma ELBElbasan Rruga 28Nentori
Farmaci ParidSarande Lagja nr 1 Rruga Butrinti0695708959
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
FARMACI GJOCITirane0696509999
FARMACI KEMILATirane
FARMACI TROPLINI DRDurres0698735629
FARMACI SHEHUTirane0672071010
FARMACI ARLINDI DurresDURRES, lagjja 15 Rr Petrit Llaftiu0695155677
Farmaci UARDA XHAXHOTirane Kashar Rr Petro Nini Luarasi 0682045356
Farmaci Igli SelamajBerat Lagjja 28 Nentori Rruga Antipatrea 0696343356
FARMACI AMOS (F.KRUJE)FUSHE KRUJE LAGJJA PUNETORI KRUJE0672960195
Farmaci Green PharmaTirane Kashar Yzberisht Rr Nexho Konomi pll A4 kt10692560016
FARMACI KRISTAL TRTirane0672033736
FARMACI KLODI BRBerat0694049620
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane QENDRA TREGETARE TIRANA RING CENTER0694067477
Farmaci DODA Tirane Rruga Ndreko Rino Nr 7 0682218104, 0683024536
FARMACI MIRELA GURITirane Berzhite IBE e Poshtme 0683857597
Specifikime
Sipas Linjave Pharmacy Laboratories
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.