GINKGO BILOBA COMPLEX

€6.48
Suplement ushqyes me vitaminë B1, B2, B6, B12 dhe Ginkgo Biloba. Ginkgo Biloba ndihmon në përmirësimin e kujtesës, funksioneve konjitive dhe gjithashtu në përmirësimin e qarkullimit të gjakut në nivel cerebral duke zgjeruar dhe oksigjenuar enët e gjakut.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11164

Përbërësit

Sasia per dozim

Ekstrakt i tharë Gingko Biloba

80 mg

Vitamina B1

1.2 mg

Vitamina B2

1.2 mg

Vitamina B6

10 mg

Vitamina B12

50 µg

Përdorimi: 1-2 tableta në ditë pas ushqimit.

Paketimi: 30 tableta

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Orange farmaci 007Tirane Rr Kavajes pall Delijorgji0697254426, 0692209778
FARMACI VITALPHARMA Tirane Tirane KOMUNA E PARISIT694617273
FARMACI KSANTI FARMA TIRANEQyteti Studenti TIRANE0695707146
FARMACI ESI-FARMTirane0694844018
FARMACI KRISTAL TRTirane0672033736
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
FARMACI GENT ELElbasan
SALUTE E BENESSERE A.P.E_DRRruga Tregetare Lagja nr.1 DR0692957082
FARMACI NR. 1_PLAZHDURRES0696853184
FARMACI Jurgen Babamusta_DRDurres052237386 / 0692126053
FARMACI ITAL FARMARruga Albanopoli,Godina nr 4/236 Tirane0672033008
Farmaci BULICA PHARMAKukes Lagja nr 7 Rr Zabeli, Ndertese nr 10692292368
FARMACI IRMA PRIFTILushnje0697240613
FARMACI VALBONA VLVlore033232702 / 0695809057
FARMACI 1 MAJI VloreVlore Lagja 1 Maji Rruga Sazani 0693346450
FARMACI LEDIA_VLVLORE0688089861
FARMACI LUBONJA TIRANESheshi Willson TIRANE697061217
FARMACI ARIENDTirane42469709 / 0675277729
FARMACI MIRELA BERATBERAT0697216839
Farmaci ERI KorceKorce Lagjja 3 blv Fan Noli objekti 380693583858
FARMACI MOZA _YzberishtTIRANE694569482
FARMACI MEDICIN HOUSE_ELBElbasan698949921 / 697610162
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
Farmaci Izmir OsmaniShkoder Dobrac Rruga Nacionale Shkoder koplik0695207185
FARMACI JURI LACLa�0695613353
FARMACI ELSITirane0692423090
FARMACI INA MISTO MAMEKOMBINAT_TIRANE0676343504
FARMACI SHABA DRDURRES0692865904
FARMACI NILA DURRESDURRES0692939476 / 0699415511
FARMACI SUELA DURRESDurres0692255499
FARMACI JONAPHARMA_SHK SHKODER 0686541495
FARMACI KLODI BRBerat0694049620
Farmaci BioPharma ELBElbasan Rruga 28Nentori
FARMACI FELIX Tirane Tirane Rr.IRFAN TOMINI0696707356
FARMACI BONSAI PHARMARruga e Kavajes,Njesia Bashkiake nr10 Tirane0698755020
FARMACI Grupi Mjeksor Komuna e ParisitTIRANE Rr"Grigor Heba"Selite e Vogel, Pll 6 katesh0696030760
FARMACI ILIRIA_ELBELBASAN54256711
Farmaci DIELLRr. Don Bosko, Nd. Zona kad 8330 Tirane0696260916
Specifikime
Sipas Linjave Pharmacy Laboratories
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.