GINKGO BILOBA COMPLEX

800 Lekë
Suplement ushqyes me vitaminë B1, B2, B6, B12 dhe Ginkgo Biloba. Ginkgo Biloba ndihmon në përmirësimin e kujtesës, funksioneve konjitive dhe gjithashtu në përmirësimin e qarkullimit të gjakut në nivel cerebral duke zgjeruar dhe oksigjenuar enët e gjakut.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11164

Përbërësit

Sasia per dozim

Ekstrakt i tharë Gingko Biloba

80 mg

Vitamina B1

1.2 mg

Vitamina B2

1.2 mg

Vitamina B6

10 mg

Vitamina B12

50 µg

Përdorimi: 1-2 tableta në ditë pas ushqimit.

Paketimi: 30 tableta

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI Rrapaj TRRruga Bajram Curri Tirane 692676212
FARMACI TROPLINI DRDurres0698735629
FARMACI JONA_LULushnje0695747362
FARMACI Jurgen Babamusta_DRDurres052237386 / 0692126053
FARMACI SUELA (Joana Mihani)Tirane693756402
SALUTE E BENESSERE A.P.E_DRRruga Tregetare Lagja nr.1 DR0692957082
FARMACI ILIRIA_ELBELBASAN54256711
FARMACI JULI PATOSFier,Patos,Lgj"1 Maji",Rr "koli Marku",Obj 6/60693864030
FARMACI WENDITirane0673138822
FARMACI HERRI YZBERISHTYZBERISHT - TIRANE0698786856
FARMACI REGISA PATOSPatos_Fier0697682829
FARMACI MARJANA PLASARI_KOKORCE694611947
FARMACI BESJONA_TRPrane Freskut _TIRANE697414463 / 0673740870
FARMACI ELSITirane0692423090
FARMACI BORA_BRURE VAJGURORE_BERAT693919108
FARMACI JONA BERATBERAT674030321
Farmaci KLEDI_BRLagje Clirim-BERAT676894911 / 695601728
Farmaci Urgjenca Dr(Ilda Babamusta)Durres Lagj. nr8, Rr. Aleksander Goga0692721401
FARMACI KSANTI FARMA TIRANEQyteti Studenti TIRANE0695707146
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
Farmaci SEFAFier Lagjja 15 Tetori Rruga Mico Papuciu0696583432
FARMACI KLODI BRBerat0694049620
FARMACI DUKA TIRANERr. Irfan Tomini_TIRANE042273223
FARMACI RRAPOTIRANE0696368479
FARMACI GJERMANE_ELBELBASAN0693213844
FARMACI ZHANI VALIASVALIAS TIRANE0693846940
FARMACI YLLITirane0684043778
FARMACI GJOCITirane0696509999
FARMACI DOKU_TRTirane, prane ambulances Bregut Lumit
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI PETAL FARMA TIRANETIRANE0694008900
FARMACI LAURA FARMA (MEDRESEJA) Tirane Tirane MEDRESEJA 0672024631
FARMACI ARNISA TiraneBulevardi "Shqiperia" Godina Agimi,hyrja 9 Tirane0692334184 / 0697496801
Farmaci Nabis_TRIsh Garda e Republikes_TIRANE693587909
Farmaci MIGEN-FRFIER698715494
Specifikime
Sipas Linjave Pharmacy Laboratories
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.