Burro di Karite Puro

€12.56
Gjalp Shea 100% i paster. Ushqen, hidraton dhe mbron lekuren nga rrezet e diellit, gjithashtu ka efekt te fuqishem antirrudhe.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0623

Perdorimi: E vendosim ne pellemben e dores derisa ajo te shkrije permes temperatures se trupit dhe me pas e aplikojme ne lekure.  Ideal per tu perdorur ne kombinim me vajra te tjere vegjetal.

Paketimi: 30 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Dr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.