Cocoa Butter with Jojoba Oil

1 780 Lekë
Gjalpe kakao me vaj jojoba.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Ky produkt kombinon 75% gjalpë kakao me 25% vaj jojoba në formën ë tyre më të pastër. Vaji jojoba është shumë i ngjashëm me sebumin e lëkurës tonë, kjo e bën atë një zgjedhje ideale për hidratimin e fytyrës, trupit dhe skalpit.

Përbërësit: 75% gjalpë kakao me 25% vaj jojoba

Paketimi: 192 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI BESA TIRANESHKOLLA E KUQE TIRANE
FARMACI LOLA ANILA 2 KAVAJE0693946262
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI SIHANA_FRLagja Liri Gero_FIER692393254
FARMACI HELGATirane0693918288
DEA ONE SHPKTirane Rruga Myslym Shyri pll nr 56/20696415464 / 0672166172
FARMACI ERIONI-1 BABRRUBABRRU TIRANE0672080714
FARMACI INEATirane
FARMACI KELA_DRDURRES697840347
FARMACI ANGJA DURRESDurres0694882744 / 0695621130
FARMACI XHENITirane
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.