Vegetable Glycerin

€13.77
Glicerine bimore 100 e paster.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11761

Për përdorime të ndryshme si përgatitje galenike, kozmetike etj.

Hidraton dhe ushqen lëkurën e thatë

Nuk oksidohet lehtesisht dhe ka jetëgjatësi.

Produkt natyral i derivuar nga vaji Jo-GMO i palmës, farave të rrushit dhe kokosit.

Përdorimi: Përdoreni sipas nevojës. Për hidratim lëkure, përgatitje të ndryshme ose masazh.

Paketimi: 473 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI FARMACITY-FISHTA 1Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit Tirane 0693063744
Specifikime
Sipas Linjave NOW
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.