Glutathione 500 mg Veg Capsules

3 300 Lekë
Glutation 500 mg i cili ofron suport detoksifikues dhe mbrojtje nga radikalet e lira.
Disponibiliteti: Ne gjendje
  • Formë aktive e reduktuar me përthithje optimale (GSSG)
  • Me ekstrakt Milk Thistle dhe Acid Alfa Lipoik

Glutationi është një molekulë e vogël peptide e përbërë nga 3 aminoacide: Cisteinë, Acid Glutamik dhe Glicinë. Glutationi prodhohet në mëlci dhe përfshihet në shumë funksione biologjike si metabolizimi i toksinave, funksioni i sistemit imunitar, mbrojtja ndaj dëmeve oksidative të qelizave dhe riciklimi i vitamës E dhe C.

Përdorimi: 1 kapsulë në ditë, mundësisht me stomakun bosh.

Paketimi: 30 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % vlerës ditore

Glutation (Formë e reduktuar)

500 mg

*

Ekstrakt nga fruta dhe fara Milk Thistle (Silybum marianum)
(I Standartizuar në 80 mg Flavonoide Silimarine)

100 mg

*

Acid Alfa Lipoik

50 mg

*

Përbërës tjerë: Hipromelozë (kapsulë celuloze), mikrokristalinë celuloze, stearate magnezi (origjinë bimore), dioksid silikoni.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Dani_TRRr A Z Cajupi Pall 20_Tirane694581099
Farmaci LINDA_LULgj."�lirimi"-Lushnje698770591
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.